ترافیک شلوغ خوانندگان در سالن میلاد

اشتراک گذاری :
خرید بلیط کنسرت بابک جهانبخش و بهنام صفوی

با توجه به شروع سال نو خوانندگان مطرح زیادی در ترافیک شلوغ کنسرت ها در انتظارند تا قطعات جدید و آلبوم های جدید خود را برای هوادارانشان اجرا نمایند.

به گزارش رادیو پارسی ، با انتشار تازه ترین آلبوم ها و قطعات موسیقی تعدادی از خوانندگان مطرح پاپ کنسرت های این هنرمندان نیز همراه با دیگر خوانندگان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

  • فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ کشورمان که پیش از این آلبوم «شش» را منتشر کرده بود روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه میلاد تهران کنسرت خود را برگزار می کند. این خواننده در کنسرت پیش روی خود قطعاتی از این آلبوم و قطعات منتخب آلبوم های پیشین خود  را برای علاقه مندان اجرا می کند.

 

  • گروه «سون» که این روزها مشغول میکس و مسترینگ نهایی آلبوم جدید خود هستند، جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه تازه ترین کنسرت خود را ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می کنند.لازم به ذکر است که اجرای موفق گروه سون در تبریز از اجراهای پر مخاطب این گروه موسیقی بوده است.

 

  • محمد علیزاده خواننده پرکار این روز های موسیقی پاپ که در تهران و شهرستان ها کنسرت های متعددی را برگزار کرده روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خود را برگزار می کند. این خواننده طی هفته های آینده به احتمال فراوان تازه ترین آلبوم خود را که در بازار موسیقی منتشر می کند.

 

  • گروه موسیقی «دنگ شو» که فروردین ماه امسال نیز کنسرت هایی در تهران برگزار کرده بود، روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه در سالن همایش های برج میلاد میزبان علاقه مندان خود در ساعت ۱۸:۱۵ و ۲۱:۴۵ خواهد بود.

 

  • علی عبدالمالکی خواننده دیگر پاپ نیز روز بیستم اردیبهشت ماه در ساعت ۲۱:۳۰ میزبان طرفداران خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی خواهد بود. ضمن اینکه امید جهان نیز روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۳۰ در همین مکان کنسرت خود را برپا خواهد کرد.

 

  • امید حاجیلی خواننده و نوازنده موسیقی نیز روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه تازه ترین کنسرت خود را در ساعت ۱۹ و ۲۲ اجرا می کند. یک روز بعد از این کنسرت بنیامین بهادری که به تازگی از بازی در فیلم سینمایی «سلام بمبئی» فارغ شده و این روزها نیز زمزمه مهاجرتش به کشور هند در رسانه ها مطرح شده روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت کنسرت خود را در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۲ برگزار می کند.

 

  • پس از اعلام رفع ممنوع الکاری و دریافت مجوز کنسرت زانیار خسروی این خواننده جوان موسیقی روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲ کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می کند. نریمان نیز روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ کنسرت خود را بعد از مدت ها در همین سالن برگزار می کند.

 

  • بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ هم روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ با کنسرت «اینا یعنی عشق» جدیدترین آلبوم خود را برای هوادارانش اجرا خواهد کرد.

 

  • بهنام صفوی نیز پس از انتشار آلبوم «معجره» روز ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۴۵ تازه ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می کند و قطعاتی منتخب از این آلبوم  را اجرا خواهد کرد،لازم به ذکر است که این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار خواهد شد.

 

  • حمید عسکری ، مهدی یراحی ، فریدون آسرایی و میثم ابراهیمی نیز خوانندگانی هستند که به ترتیب در روز های ۴ ، ۵ ،۷ و ۸ خرداد طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهند رفت و بلیط فروشی این کنسرت ها از سامانه «ایران کنسرت» انجام خواهد شد.

 

منبع: رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید