در سال جدید به همدیگر عشق بورزیم

اشتراک گذاری :
کنسرت گروه سون در سالن میلاد تهران

دهم اردیبهشت ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت گروه سون برگزار شد. طبق عادت همیشگی، این کنسرت هم با نیم ساعت تاخیر راس ساعت ۲۲آغاز شد. با شمارش معکوس گروه سون با آهنگ( بی تو میمیرم) بر روی صحنه آمدند که ورودشان با استقبال خوب مخاطبان همراه شد. بلافاصله بعد از اتمام این قطعه، آهنگ (باور) با بیت معروف برای دوست داشتن تو تموم قلب من کمه شروع شد.
بعد از خواندن این دو قطعه اعضای گروه سون با مردم احوالپرسی کردند و ابراز خوشحالی از چنین اتفاق و چنین استقبالی از جانب مردم و امیدوار بودند که شبی فوق العاده را برای طرفدارانشان به وجود اورند. (خواهش) عنوان اثر بعدی این گروه بود که همراه با کلیپی از این آهنگ اجرا و پخش شد و بسیار مورد تشویق مخاطبان قرار گرفت.
بعد از اجرای (آهنگ عشق یک انتخابه)، کیارش پوزشی یکی از خوانندگان این گروه گفت: در سال جدید به همدیگر عشق بورزیم و همدیگر را دوست داشته باشیم. اثر بعدی( نرو خواهش میکنم) که با کلیپی از قبل ساخته شده پخش و اجرا شد. سپس آرش قنادی گفت: در این چند سال ما سه نفر سختی زیادی کشیدیم، روزهای سختی را پشت سر گذراندیم که البته این سختی برای ما ارزشمند است. اگر با یک شاخه گل احساس خوبی دارید پس در همان لحظه حالتان خوب است.می توانیم عاشق باشیم و خوب زندگی کنیم. آرش قنادی از پدرش تشکر کرد که در تمام این سال ها بهترین ها را به او یاد داده است.

دو قطعه ی (به تو فکر میکنم) و (عشق من) آثاری بودند که گروه سون آن ها را اجرا کردند. با آهنگ (دروغگو)، امیر قنادی برای چند لحظه به تنهایی شروع به نواختن گیتار کرد. گروه سون در ادامه آهنگی را به اسم (من عاشقت میشم) اجرا کردند که از آلبوم سومشان است و فقط در کنسرت ها خوانده شده است.
(یه راهی پیش روم بزار) عنوان اثر بعدی اجرا شده از این گروه بود، که با تشویق و حمایت مورد توجه مردم همراه شد. قطعه (ستاره) اثری که ۱۱سال گذشته این گروه آن را خوانده بودند، مجددا اجرا شد. کیارش پوزشی در ادامه از حضور حسین استیری در کنسرتشان تشکر کرد.

در اواسط کنسرت، آرش قنادی با خواندن مطلبی از روی کاغذی که تشکر از همه ی کسانی بود که به آنها کمک کرده اند، با خواندن امیر تولدت مبارک، برادرش امیر قنادی را سوپرایز و گروه با نواختن موسیقی تولد و مردم با خواندن تولدت مبارک این اتفاق را جشن گرفتند.
آرش قنادی با گفتن اینکه همه اولین عشقشان را دوست دارند آهنگ (اولین عشق) را به همراهی دیگر اعضای گروه اجرا کرد. همچنین از حضور سینا حجازی در کنسرت تشکر کرد، که سینا حجازی مورد تشویق مردم قرار گرفت.

(واست می میرم) عنوان اثر دیگری از گروه سون است که همراه با کلیپی قدیمی از این آهنگ اجرا و پخش شد و این آهنگ تقدیم شد به هر کسی که با آن خاطره دارد. آرش قنادی بعد از اتمام این آهنگ گفت: وطیفه ی خودمان می دانیم که برای شما بهترین آهنگ ها و آثار را بسازیم.
در انتها امیر قنادی با گفتن اینکه ما هنرمند ها از طریق شعر و ترانه و کلمه با طرفدارهایمان ارتباط برقرار میکنیم و جملاتی را می گوییم که تاثیر گذار باشند مثل دوست دارم، قطعه ی (دوست دارم) را به همراهی آرش و کیارش پوزشی اجرا کردند، که این اثر هم با تشویق و استقبال خوب مردم همراه بود که منجر به اجرای مجدد آن شد.

علاوه بر حضور سه عضو اصلی گروه سون تعدادی از نوازنده ها این گروه را همراهی کردند، بهروز عیاری به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده، محمد زمانی فرنوازنده کیبورد، مانی جلالی نوازنده ساکسیفون، پژمان فرهمند نوازنده پرکاشن، حمید رضا نصر الهی نوازنده پرکاشن، سعید حسن زاده نوازنده گیتار بیس و پیمان لطیفی نوازنده درامز از جمله همراهان گروه سون در شب کنسرت بودند.از نکات قابل توجه در این کنسرت بازی با نور و رنگ بود. که به هنگام اجرای هر اثری متناسب با فضای آن آهنگ و محتوای شعر آن، رنگ ها و نورها تغییر میکرد و همین تغییر درست و بجای رنگها در میزان هیجان و انرژی و استقبال مخاطبان موثر بود.

 

در ادامه لازم است از همکاری شرکت فرهنگی هنری «آوای دوران» و «امیر هوشنگ امیر شکاری» بابت همکاری بی دریغشان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

شما در ادامه میتوانید عکس هایی از این کنسرت از از نگاه «روژیا هوشنگ» تماشا کنید : 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید