کنسرت های بهاری ادامه دارد

اشتراک گذاری :
ادامه کنسرت های نوروزی خوانندگان موسیقی پاپ

پس از کنسرت های نوروزی شماری از خوانندگان موسیقی برگزاری کنسرت های بهاری موسیقی در روزهای باقی مانده از فروردین و نیز اردیبهشت ماه امسال ادامه خواهد داشت.

پس از پایان تعطیلات نوروزی و سفرهای عیدانه نیز شماری از خوانندگان و گروه های موسیقی ایران همچنان مشغول سفر به شهرهای گوناگون هستند تا کنسرت های خود را به روی صحنه ببرند.
شماری از کنسرت های اهالی موسیقی در روزهای بهاری پیش رو از این قرار است:

  • همایون شجریان

خواننده موسیقی اصیل ایرانی نوزدهم و بیستم فروردین ماه در رشت به روی صحنه می رود. کنسرت همایون شجریان ۱۹ و ۲۰ فروردین ماه ساعت ۲۱ در سالن یادگار امام شهر رشت برگزار می شود و پس از آن به شهر های اروپایی سفر خواهد کرد و ادامه کنسرت های خود را در اروپا به روی صحنه خواهد برد.

 

  • داتام

 گروه موسیقی سنتی «داتام» هم در ساعت ۲۱ روزهای ۲۵ و ۲۶ فروردین ماه در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت.

 

  • گیل اوخان

گروه موسیقی گیلکی «گیل اوخان» به سرپرستی و خوانندگی کیانوش علیپور ساعت ۲۱ چهارشنبه، یکم اردیبهشت ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

 

  • سیمین غانم

خواننده قدیمی موسیقی ایران در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردی بهشت ماه در تالار وحدت به روی صحنه می رود تا برای بانوان علاقه مند موسیقی پاپ اجرا کند. این کنسرت ساعت ۱۵ برگزار می شود.

 

  • موسیقی «نریمان»

گروه موسیقی «نریمان» نیز به سرپرستی گلناز جمشیدی ۲۲ اردیبهشت ساعت ۲۰ به روی صحنهٔ تالار وحدت می رود تا موسیقی سنتی ایرانی و آواز ارمنی را به گوش بانوان علاقه مند برساند.
در اجرای این گروه آهنگ هایی از استاد منصور نریمان، سایات نوا، شرام، گلناز جمشیدی و علی پژوهشگر اجرا خواهد شد.
اعضای گروه «نریمان» نیز عبارتند از: آوا پازوکی (آواز ایرانی)، تنی یعقوبیان (آواز ارمنی)، مرجان راوندی (عود)، سارا هستی (کمانچه)، مریم ملا (تنبک)، الهام کاظمی (سه تار) و گلناز جمشیدی (سنتور).

  • حمید حامی

حمید حامی خواننده قدیمی موسیقی پاپ ایران ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه در رشت کنسرت می دهد. کنسرت حامی ساعت ۲۱ در تالار آمفی تئاتر زنده یاد نامجوی شهر رشت برگزار می شود.

 

  • بنیامین بهادری

بنیامین بهادری که در حال پشت سر گذاشتن نخستین تجربه بازی سینمایی خود در فیلم «سلام بمبئی» است، چهارشنبه، یکم اردیبهشت ماه به قزوین می رود تا در سالن نمایشگاه بین المللی این شهر کنسرت برگزار کند. این کنسرت ساعت ۲۰:۳۰ به روی صحنه می رود.

 

  • فرزاد فرزین

دیگر کنسرت پاپ بهاری را فرزاد فرزین در رشت برگزار می کند کنسرت فرزاد فرزین ساعت ۲۱ پنجم و ششم اردی بهشت ماه در تالار گلستان رشت اجرا می شود.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید