از تهران تا لندن

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – مریم رحیمی : مازیار فلاحی خواننده با احساس و خوش صدای کشورمان در حال آماده سازی خود و ارکسترش برای شروع تور کنسرت های خود در تهران و چند شهر اروپایی است.

در ابتدا مازیار فلاحی در سالن سینما بهمن بوشهر  و پس از آن در روز ۲۶ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به تهیه کنندگی شرکت فرهنگی هنری “آوای فروهر” به روی صحنه خواهد رفت و به اجرای برنامه در تهران خواهد پرداخت همچنین شما میتوانید برای تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایید.

فلاحی در اولین ماه فصل پاییز به اروپا سفر میکند تا با هواداران خود در کشور های آلمان،سوئد و انگلیس دیدار کند.فلاحی در ابتدا در  ۲۵ سپتامبر در شهر مالموی سوئد به روی صحنه خواهد رفت و ۲۶ سپتامبر در آلمان برنامه اجرا خواهد کرد و پس از استراحتی کوتاه در ۲۷ سپتامبر در شهر استکهلم در سوئد کنسرت خود را برگزار خواهد کرد در ادامه در ۹ اکتبر در فرانکفورت،۱۰ اکتبر در لندن و ۱۱ اکتبر در منچستر به روی صحنه خواهد رفت.

خواننده آلبوم “ماه هفتم” تور کنسرت های خود را با عنوان “عاشقانه‌ها را پایانی نیست” آغاز خواهد کرد و قرار است تا پیش از این سفر قطعات جدیدی از این خواننده منتشر شود.

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید