دموی آلبوم «دیوونه وار» با صدای «حمید عسکری» منتشر شد

اخبار جدید | کنسرت ها | موسیقی

ششمین آلبوم رسمی «حمید عسکری» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «دیوونه‌وار» مراحل تولید خود را به پایان رسانده و این اثر سی ام فروردین ماه توسط شرکت «سل‌فا» به مدیریت «مجید طوسی» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور می شود و پیش فروش این اثر نیز از طریق سایت «بییپ تونز» آغاز شده است.

به گزارش رادیو پارسی ، این آلبوم شامل نه قطعه است و تنظیم‌های قطعات توسط «کوشان حداد»، «شهاب اکبری»، «مهران خالصی» و «مهران عباسی» انجام شده و تمامی ترانه‌ها هم از سروده‌های «علی ایلیا» است.

اولین کنسرت آلبوم «دیوونه‌ وار» روز چهارم خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد، علاقه مندان برای تهیه بلیت‌ این کنسرت می توانند به سایت «ایران کنسرت» مراجعه و نسبت به دریافت بلیت این کنسرت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که پیش از این آلبوم «کما ۱»، «کما۲»، «کما۳»، «خوشبختی» و «از عشق» از حمید عسکری منتشر و راهی بازار شده است.در ادامه می توانید دموی این آلبوم را از رادیو پارسی گوش کنید و یا در صورت دلخواه به «بیپ تونز» مراجعه و آلبوم «دیوونه وار» را خریداری نمایید.

 

 

 

 

 

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *