پیام تبریک مجمع صنفی ناشران وتهیه كنندگان موسيقي به فرزاد طالبی

اخبار جدید | موسیقی | ویژه

هیات مدیره مجمع صنفی ناشران وتهیه كنندگان موسيقي و آثار شنيداري انتصاب فرزاد طالبی به سمت مدیرکلی دفتر موسیقی را در پیامی تبریک گفت.

 

متن کامل این پیام:

جناب آقای طالبی

انتصاب شما را به عنوان مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک عرض نموده  و از درگاه پروردگار مهربان  آرزومند تعالی و توفیق جنابعالی در این عرصه مهم و ارزشمند هستیم.

امیدواریم با اتکا به تجربه ارزشمند حضور چند ماهه در سمت سرپرستی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرایطی بهتر و منطقی در حوزه برخورد شورای ممیزی با آثار موسیقایی و صدور مجوزها فراهم شود.

بدون تردید ایجاد روندی قانون مند درتصميم گيري شوراها ، موجب رشد و اعتلای هنر موسيقي در سایه تلاش روزافزون هنرمندان و تولید کنندگان اين صنف خواهد شد، بنابراین با توجه به شناخت مطلوبی که از فضای موجود طی ماه های گذشته به دست آمده، این امید وجود دارد که نهاد دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوران مدیریتی شما موفقیت های چشمگیری داشته باشد.

هیات مدیره مجمع صنفی ناشران وتهیه كنندگان موسيقي و آثار شنيداري

کاوش میرآقاسی

کاوش میرآقاسی خبرنگار و عکاس حوزه موسیقی، علاقه ای زیاد به موسیقی او را به سمت این کار کشید. بسیار هنر دوست است و بیشتر از هرچیزی موسیقی گوش دادن بهش آرامش میده. فوتبالی(پرسپولیسی)، عاشق پیتزا

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. bracelet clou cartier imitation گفت:

    cartierbraceletlove Bom dia Alan , nós recomendamos que se use 2 impressoras distintas para fazer esse processo de utilizar 2 tintas , porque

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *