نگین کنسرت های بهاری تهران در برج میلاد

اشتراک گذاری :
نگین کنسرت های بهاری تهران در برج میلاد

گروه چارتار خالق آلبوم های “باران تویی” و “جاده می رقصد” در روز پنج شنبه مورخ ۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ به تهیه کنندگی مهدی سوفالی و مدیریت سپهر گرشاسبی به روی صحنه سالن همایش های برج میلاد رفت .

به گزارش رادیو پارسی گروه چارتار که متشکل از اعضای اصلی یعنی احسان حائری «ترانه سرا» ، آرش فتحی «آهنگساز» ، آرمان گرشاسبی «خواننده» و آیین احمدی فر «تنظیم کننده» است برای اجرای این کنسرت از همکاری نوازندگان خوبی چون آرش مقدم «درامز» ،دارا دارایی «گیتار باس» ، کیان ایرجی «گیتار الکتریک» ، اشکان آبرون «کیبورد» ، دانیال جورابچی «کمانچه» ،  میلاد عالمی «ویولن» ، کاوه تسعیری «ویولا» ، مهرداد عالمی «ویولنسل» ، رضا آذرنجات «ترومپت» و حسین شریفی «ترومبون» استفاده کرد .
آرمان گرشاسبی به عنوان خواننده با همکاری گروه نوازندگان همراه با قطعه «آسماه هم زمین می خورد» به روی صحنه آمد و در ادامه به اجرای قطعات «زن دیوانه»، «لیلاچه»،«عاشقانه تنهاست»، «باران تویی»، «حضوری اتفاقی»، «ببر»، «هندسه»، «جاده میرقصد»، «آشوبم»، «در حسرت ماه»، «مرا به خاطرت نگه دار» و «خوشا به من»، پرداخت.

همچنین در فواصل برنامه گرشاسبی به نیابت از سایر اعضای گروه چارتار از محمود غفاری، مرتضی فرشباف و حمیده رضوی برای طراحی و ساخت ویدیو آرت هایی که در پس زمینه ی صحنه پخش میشد تشکر کرده و نیز قطعه “در حسرت ماه” را به بانوان حاضر در جمع و قطعه “آسمان هم زمین می خورد” را به آقایان تقدیم کرد.
لازم به ذکر است که به دلیل استقبال و درخواست حضار برای جلب رضایت هر چه بیشتر میهمانان گرانقدر قطعات “آسمان هم زمین می خورد” ، “ببر” و “آشوبم” را برای بار دوم اجرا کرده و با قطعه ی آشوبم برنامه را به پایان رسانده و صحنه را ترک کردند.
تصاویر این برنامه را از نگاه «روژیا هوشنگ» به تماشا بنشینید : 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید