نگین کنسرت های بهاری تهران در برج میلاد

اخبار جدید | کنسرت ها | موسیقی

گروه چارتار خالق آلبوم های “باران تویی” و “جاده می رقصد” در روز پنج شنبه مورخ ۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ به تهیه کنندگی مهدی سوفالی و مدیریت سپهر گرشاسبی به روی صحنه سالن همایش های برج میلاد رفت .

به گزارش رادیو پارسی گروه چارتار که متشکل از اعضای اصلی یعنی احسان حائری «ترانه سرا» ، آرش فتحی «آهنگساز» ، آرمان گرشاسبی «خواننده» و آیین احمدی فر «تنظیم کننده» است برای اجرای این کنسرت از همکاری نوازندگان خوبی چون آرش مقدم «درامز» ،دارا دارایی «گیتار باس» ، کیان ایرجی «گیتار الکتریک» ، اشکان آبرون «کیبورد» ، دانیال جورابچی «کمانچه» ،  میلاد عالمی «ویولن» ، کاوه تسعیری «ویولا» ، مهرداد عالمی «ویولنسل» ، رضا آذرنجات «ترومپت» و حسین شریفی «ترومبون» استفاده کرد .
آرمان گرشاسبی به عنوان خواننده با همکاری گروه نوازندگان همراه با قطعه «آسماه هم زمین می خورد» به روی صحنه آمد و در ادامه به اجرای قطعات «زن دیوانه»، «لیلاچه»،«عاشقانه تنهاست»، «باران تویی»، «حضوری اتفاقی»، «ببر»، «هندسه»، «جاده میرقصد»، «آشوبم»، «در حسرت ماه»، «مرا به خاطرت نگه دار» و «خوشا به من»، پرداخت.

همچنین در فواصل برنامه گرشاسبی به نیابت از سایر اعضای گروه چارتار از محمود غفاری، مرتضی فرشباف و حمیده رضوی برای طراحی و ساخت ویدیو آرت هایی که در پس زمینه ی صحنه پخش میشد تشکر کرده و نیز قطعه “در حسرت ماه” را به بانوان حاضر در جمع و قطعه “آسمان هم زمین می خورد” را به آقایان تقدیم کرد.
لازم به ذکر است که به دلیل استقبال و درخواست حضار برای جلب رضایت هر چه بیشتر میهمانان گرانقدر قطعات “آسمان هم زمین می خورد” ، “ببر” و “آشوبم” را برای بار دوم اجرا کرده و با قطعه ی آشوبم برنامه را به پایان رسانده و صحنه را ترک کردند.
تصاویر این برنامه را از نگاه «روژیا هوشنگ» به تماشا بنشینید : 

دانیال زنگنه

شناخت سطحی من در حوزه خبر " هنر " مرا به این نیاز رساند که در سال های اخیر فعالیت حرفه ای تری در این راستا داشته باشم تا با اهالی این بخش خلا های موجود را بر طرف کنیم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *