افتخار آفرینانِ کن با نخل های طلا آمدند

اشتراک گذاری :
اصغر فرهادی و شهاب حسینی در فرودگاه امام

عوامل فیلم فروشنده بامداد جمعه ساعت ۱/۱۰ دقیقه به ایران بازگشتند.این در حالی بود که اهل رسانه و علاقه مندان به سینما و هنر به پاس این افتخارآفرینی تا نزدیکی های صبح در فرودگاه امام به شوق استقبال از این افتخارآفرینان به آنجا آمده و این شادی را جشن گرفتند.

به گزارش رادیو پارسی،در این جمع هنرمندانی چون علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، رخشان بنی اعتماد، آناهید آباد، هوشنگ قوانلو، کامران ملکی، جلیل اکبری صحت، حبیب رضایی، امین تارخ، کیوان کثیریان، کاوه سجادی حسینی، نیما رئیسی، علی علایی و … حضور داشتند.

اصغر فرهادی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: خیلی متشکرم که این راه دور را آمدید و از ما استقبال کردید.
من به تمامی سوالات شما در روز دوشنبه و در نشستی خبری پاسخ می دهم و اجازه بدهید به دلیل شرایط حاکم و ازدحام جمعیت در فرصت بهتری پاسخگوی همه سوالات شما باشم.

شهاب حسینی نیز با حضور در جمع خبرنگاران گفت: جای سینمای ایران در چنین رویدادی خالی بود و باید همچنین اتفاقی می افتاد. به هر حال تمام تلاشمان را کردیم که نماینده شایسته ای برای سینمای ایران باشیم و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.لازم به ذکر است که نشست خبری فیلم سینمایی «فروشنده» با حضور اصغرفرهادی،شهاب حسینی و ترانه علیدوستی دوشنبه با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد که با پوشش خبری رسانه هنری رادیو پارسی همراه است.

خبرنگار رادیو پارسی به نمایندگی از همه مردم ایران بخصوص جامعه هنر طی دیدار با بانو پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی این اتفاق بزرگ و شایسته را به ایشان تبریک گفت،شما در ادامه میتوانید عکس هایی از ورود عوامل «فروشنده» را از نگاه «مریم رمضانلو» و «میلاد بهشتی» تماشا کنید:

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید