پدر و پسر ستاره های سالن میلاد

اشتراک گذاری :
کنسرت 30 اردیبهشت بابک جهانبخش در تهران

بابک جهانبخش در جدیدترین اجرای صحنه ای خود چهارشنبه و پنجشنبه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش رادیو پارسی، بابک جهانبخش خواننده خوش صدای آلبوم «حالم خوبه» در جدیدترین اجرای صحنه ای خود از این آلبوم رونمایی کرد و قطعات آلبوم جدید خود را برای طرفدارانش به اجرا درآورد.

در این کنسرت که با اجرای آهنگ «چه حس خوبیه» آغاز شد قطعاتی مانند «مدار بی قراری»،«تو چشمای منی»،«می ترسم»،«اکسیژن»،«بی تو میمیرم» ،«دوست دارم»، «صدای عشق»،«برف»،«شاید»، «تصمیم» و «حالم خوبه»،«چی شده»،«من و بارون»،«روزمرگی» و «منو نگاه کن» برای طرفداران و علاقمندان حاضر در کنسرت به زیبایی هر چه تمام تر اجرا شد.

بابک ریاحی پور (گیتار باس و سرپرست گروه) ،مسعود همایونی (گیتارالکتریک) ،بهنام حکیم (بوزوکی و گیتار) ،کسری خدیور (ویولن) ،نیما حمیدی (درامز) ،انوشیروان تقوی (کیبورد) ،مهران فرشباف (ساز های کوبه ای) به رهبری رضا تاجبخش, هشت یار بی نظیر جهانبخش بودند که او را در ۴ سانس هنرمندانه همراهی کردند.

بخش قابل توجه آخرین سانس از دومین شب اجرای جهانبخش حضور «آرتا جهانبخش» روی صحنه بود که او اولین بار بود اجرای پدر را از نزدیک نظاره گر بود.

اشکان موسوی،بهنام صفوی و محمدرضا خانزاده نیز از دیگر میهمانان ویژه این شب باشکوه بودند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین طی ۴ سانس به مدیریت محمدرضا خانزاده به روی صحنه رفت و در پایان لازم است از عوامل حراست سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بابت همکاری بی دریغشان تشکر و قدردانی کرد.

شما درادامه میتوانید عکس های مفصل این کنسرت را ازنگاه «دلارام غفرانی» و «روژیا هوشنگ» تماشا کنید:

 

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

  1. شایان 29 ژوئن, 2016 at 19:29 Reply

    ایلیار خسروی مدتی هست که از بند بیرون اومدن و اقای نیما حمیدی جایگزین شدن خواهشا تصحیح کنید

پاسخ دهید