درباره ما

به نام خدا

 

اخبار موسیقی

 

با پیچیده تر شدن نیاز های انسان و شیوه زندگی او،نیاز های موسیقیایی آن نیز دستخوش تغییرات گوناگون قرار گرفته و شاهد پیدایش ژانرها و سبک های نوینی بوده ایم که هرکدام به نحوی تاثیرات خود را بر مخاطبین این عرصه گذاشته است که پی بردن به آنها و بررسی تخصصی این سبک ها خالی از لطف نیست.

 

تلاش برای ایجاد ارتباط اثر بخش با علاقمندان عرصه های گوناگون حرفه ای جدیدی از دنیای رسانه است که از قرن بیستم ظهور چشمگیری داشته و هر روز شکل حرفه ای تری از آن را شاهد هستیم ، بی شک برای معرفی این بخش از هنر به جامعه علاقمند به رسانه های پویا و ارتباطات فراگیر نیازمندیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی “رادیو پارسی” به شماره مجوز (۷۷۳۸۳ از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در مورخ سه شنبه پنجم اسفندماه یک هزار و سیصد و نود وسه (۱۳۹۳/۱۲/۰۵) با حضور فعالین رسانه و خُبرگان هنر موسیقی افتتاح گردید و شروع به خدمت گزاری به علاقمندان این عرصه نمود.

 

این پایگاه خبری با محور توسعه فرهنگ موسیقی و ترویج هنرِ موسیقی اصیل ایرانی ، ترویج هنرهای نمایشی و نگاهی بر آثار سینما و تلوزیون قصد دارد به فعالیت های رسانه ای اعم از : نقد و بررسی آثار ، رونمایی آثار هنری ،پوشش خبری کنسرت ها،پوشش خبری آلبوم های در حال انتشار ،پوشش تصویری هنر های نمایشی و تئاتر ، پوشش خبری اخبار جدید سینما ، نگاهی بر پشت صحنه سینما و مصاحبه با اهالی فرهنگ و هنر بپردازد.

 

لازم به ذکر است که پایگاه خبری تحلیلی “رادیو پارسی” بطور مستقل از هرگونه احزاب و گروهی شروع به فعالیت کرده و وابسته به هیچ حزب و گروه اعم از سیاسی و غیر سیاسی نیست.

تلاش شبانه روزی ما برای ارتقاء فرهنگ هنر و موسیقی کشور عزیزمان و رفع نیاز های علاقمندان در این وادی می باشد امیدواریم به عنوان عضو کوچکی در این عرصه نقش خود را به درستی ایفا کنیم و از اینکه خدمتگزار شما هستیم به خود میبالیم.

 

 

مدیر مسئولالهام اسماعیلی فیجانی

 

 

 

 

اخبار موسیقی
© نقل یا کپی از مطالب سایت تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از روابط عمومی رادیو پارسی امکان پذیر است.