کنسرت علی لهراسبی هیچ ارتباطی با مسائل موسیقی ندارد

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگیکنسرت علی لهراسبی که طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار بود تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه برگزار شود، به تاریخ ۲۷ اردیبهشت موکول شد.

به گزارش خبرنگار «رادیو پارسی»، لهراسبی ساعاتی پیش در صفحهٔ اینستاگرام خود ضمن تایید این خبر، توضیح داد: «دوستای عزیزم حال خودم از این اتفاق اصلا خوب نیست ولی این و بدونید که تمام تلاشم و کردم تا این اتفاق نیوفته ولی این یک شرایط فورس ماژوره! همه کسانی که بلیت تهیه کردن جاشون و صندلیشون برای کنسرت ۲۷ اردیبهشت ماه محفوظه و نگران نباشند.»

در راستای همین اخبار در گفتوگوی کوتاهی با میلاد مهربان (مدیر اجرایی این برنامه) پیگیر دلایل تغییر زمان برگزاری کنسرت لهراسبی شدیم، مهربان در این زمینه گفت: «هنوز مطلب شفافی برای توضیح این تغییر زمان نداریم ولی مشکل ما از سوی اماکن یا ارشاد نبوده و مراحل اداری یک کنسرت تمامآ سپری شده است. ولی بصورت ناگهانی به ما خبر دادند امکان اجرای برنامه در ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران وجود ندارد.»

میلاد مهربان توضیح داد: «اتفاق رخ داده برای کنسرت علی لهراسبی هیچ ارتباطی با مسائل موسیقی ندارد، باید به این نکته هم اشاره کنم، عزیزانی که بلیت کنسرت ۱۶ اردیبهشت ماه را تهیه کرده‌اند می‌توانند در ۲۷ اردیبهشت ماه به سالن میلاد مراجعه نمایند و در کنسرت علی لهراسبی شرکت کنند. بلیت‌های کنسرت ۱۶ اردیبهشت ماه کاملا معتبر می‌باشد.»

شایان ذکر می‌باشد علی لهراسبی در ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می‌رود، علاقه مندان می‌توانند جهت تهیه و رزرو بلیت این کنسرت به سامانهٔ اینترنتی www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید