در انتظار آلبوم جدید محمد علیزاده

اشتراک گذاری :

میلاد ترابی مدیر تولبد آلبوم جدید محمد علیزاده به هواداران این خواننده وعده آلبوم جدید که اوایل سال ٩۵ منتشر میشود را داد.
میلاد ترابی که چندی پیش در سوگ از دست دادن پدر بود، صبح امروز درباره روند تولید آلبوم جدید محمد علیزاده گفت: «با اتفاقاتی که برای من افتاد دیگر قطعا و علنا مشخص است که نمی‌شد آلبوم را در سال ۹۴ منتشر کنیم. صد در صد آلبوم در سال ۹۵ منتشر خواهد شد.»
ترابی ادامه داد: «برای این آلبوم با محمد علیزاده از هر نیرویی که لازم بود استفاده کردیم تا به بهترین کیفیت ممکن برسیم و هنوز هم تمام نشده و با تمام انرژی در حال کار کردن روی آلبوم هستیم و تمام سعی مان بر این است که تا اواخر اردیبهشت این کار را تمامش کنیم.»

میلاد ترابی درباره طولانی شدن پروسه تولید این آلبوم نیز معتقد است: «حدود سه سال برای این آلبوم انرژی زیادی صرف شده است و با وسواس و حساسیت تمام نسبت به آن جلو رفته‌ایم. هنوز هم من احساس می‌کنم که باید زمان و انرژی بیشتری برای آن صرف شود. اعتقاد دارم اگر قرار است آلبومی با صدای محمدعلیزاده منتشر شود، این آلبوم باید جوری باشد که حوصله کسی با شنیدن آن سر نرود. ما در این مدت سه تک تراک منتشر کردیم و همه سعیمان بر این اساس بود که آثاری با کیفیت بالا و در حد استانداردهای خوب منتشر شوند.»

وی ادامه داد: «من هرگز محمد علیزاده را با خواننده‌های دیگر مقایسه نمی‌کنم. به هر حال هر خواننده‌ای سبک و سیاق خودش را دارد. ولی در مقایسه با آثار قبلی محمد علیزاده، با قاطعیت می‌توانم بگویم که خیلی جلو‌تر رفته‌ایم. چه از لحاظ ترانه و موسیقی و چه از لحاظ تنظیم. به هر حال ما در این آلبوم سراغ دیگر تنظیم کننده‌ها هم رفته‌ایم و من به عنوان مدیر هنری آلبوم در این موضوع مستقیما وارد شده‌ام و فکر می‌کنم زورمان در این آلبوم خیلی بیشتر هم شده است.»

و بالاخره درباره زمان انتشار: «خود محمد تصمیم گیرنده اصلی درباره زمان انتشار آلبوم بود. چه از لحاظ مدیریت زمانی و چه درباره نوع توزیع اثر. کاملا من و محمد در این باره مشورت می‌کنیم. قرار بود آلبوم حتما قبل از سال منتشر شود ولی اتفاقاتی که برای من افتاد باعث شد نتوانیم آن روال را پیش ببریم و تصمیمات جدیدی را بگیریم. تمام دوستانی که کار را به آن‌ها سپرده‌ایم، کارشان را سر وقت انجام داده‌اند و تنها برخی آثار که دست خود من است باید کار تولیدشان تمام شود.»
علیزاده این روز های خود را خارج از کشور به سرمی برد و پس از آماده شدن آلبوم جدید با شور و انرژی زیادی به کشور باز خواهد گشت

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید