آناتما : هیچ وقت با کاوه آفاق همکاری نکرده ایم

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – سام شرف زاده : مدت ها از شایعه همکاری کاوه آفاق با گروه آناتما گذشت تا کاوه آفاق در صفحه شخصی اش یک فایل پانزده ثانیه را منتشر کرد.

عنوان این فایل « پانزده ثانیه از همکاری با آناتما که تا به امروز متاسفانه نباید پخش بشه » است که همچنان روی صفحه وی قرار دارد. نکته جالب توجه این است که یک کامنت از طرف صفحه گروه آناتما زیر پُست کاوه آفاق قرار می گیرد و نقطه شروع جنجال ها می شود. تکذیب خبر همکاری آفاق و آناتما تاثیر زیادی روی هواداران خواننده سابق گروه The Ways  گذاشته است که متاسفانه در کامنت ها شاهد توهین به او نیز هستیم. پس از حذف شدن کامنت گروه آناتما، عکس هایی که از این کامنت گرفته شده به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و کار به جایی رسید که بعضی از مخاطبین آفاق در پیغام خصوصی با صفحه گروه آناتما پیگیر این موضوع شده اند و عکس های این پیام ها نیز در فضای مجازی منتشر شده است و متاسفانه همکاری آفاق و آناتما را کذب دانسته و در یکی از این پیغام ها،کاوه آفاق  را یک دروغگو نامیده است.

لازم به ذکر است چندی پیش عکسی که از کاوه آفاق و  استاد حسین علیزاده نیز منتشر شد که شایعه همکاری این دو نیز به گوش رسید اما در اخبار گفته شد که این عکس یک عکس سلفی بوده که به خواسته آفاق گرفته شده  در یک دیدار اتفاقی و هیچ صحبتی از همکاری نشده است.

همچنان از طرف کاوه آفاق  به صورت  رسمی هیچ صحبتی نشده و نگرانی مخاطبین موسیقی این است که چرا یک خواننده که کارنامه خوبی با گروه The Ways  داشته است باید دست به چنین اقدامی بزند! پیگیری های ما از کاوه آفاق در ارتباط با این موضوع همچنان بی پاسخ مانده و باید طی روزهای آتی منتظر واکنش وی به این دست اتفاق ها باشیم.

kave

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید