جشنواره نوروزی نارنجستان

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : بزرگترین جشنواره موسیقی نوروزی طی روزهای هشتم تا دوازدهم فروردین ماه در استان مازندران برگزار می شود.

جشنواره موسیقی نوروزیِ استانِ مازندران از ۸ فروردین ماه و به همت شرکت پخش «دنیای هنر» و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» آغاز به کار خواهد کرد. این جشنواره هیجان انگیز از ۸ فروردین ماه و با کنسرت گروه سون در شهرستانِ نور و در محل هتل نارنجستان شروع خواهد شد. این گروه با همراهی آرش قنادی، کیارش پوزشی و امیر قنادی به روی صحنه خواهند رفت و قطعاتِ آلبوم های «دوست دارم» و «با تو می مونم» را اجراه خواهند کرد.

سپس در تاریخ ۹ فروردین فرزاد فرزین با همراهی گروه شوک میزبان طرفداران خود خواهد بود. فرزین کهدر تدارکِ آلبوم جدید خود تحت عنوان «شش» می باشد، در این کنسرت در کنارِ اجرای قطعاتِ آخرین اثر خود؛ «شخصی»، گزیده از کارهای محبوب آلبوم های پیشین خود را نیز با ارکستر گروه شوک به روی صحنه خواهد برد.

محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ نیز ۱۰ فروردین با ارکستری به رهبری علی ثابت شبی خاطره انگیز را برای طرفداران خود رقم خواهد زد. خواننده آلبوم های «رگ خواب»، «حباب» و «نفس های بی هدف» که این روزها در تلاش است تا چهارمین آلبوم خود را روانه بازار کند، قطعاتِ محبوب خود را در این کنسرت اجرا خواهد کرد.

محمد علیزاده خواننده آلبوم «دلت با منه» روز ۱۱ فروردین قطعاتی از دو آلبومِ اخیر خود (سورپرایز و دلت با منه) را در کنار برخی تک قطعه های موفق سالهای اخیر اجرا خواهد کرد. علیزاده نیز آلبوم جدیدی در دست انتشار دارد که به گفته برخی منابع آگه این آلبوم نیمه اول سال ۹۴ منتشر خواهد شد.

حسن ختام این جشنواره نوروزی نیز با کنسرت سیروان خسروی خواهد بود. خسروی ضمن اجرای قطعات آلبوم های «ساعت ۹»، «تو خیال کردی بری» و «جاده رویاها» تک آهنگ های محبوبِ ماه های اخیر را نیز برای مخاطبانِ خود اجرا می کند.

گفتنی است بلیت فروشی این کنسرتها هم اکنون بر روی سامانه بلیت فروشی ایران کنسرت آغاز شده است و علاقه مندان برای تهیه بلیت های این جشنواره می تواننده به سایت www.Iranconcert.com مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید