بذار تو حال خودم باشم ….

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی :  شبکه‌های اجتماعی برای هر کسی هم که خوب نباشد، برای «امیر تتلو» یک دنیای جذاب و پر از حاشیه و سرو صداست که زندگی‌اش را در این فضا‌ها با همه به اشتراک می‌گذارد و بخش زیادی از لحظاتش را به صورت لحظه به لحظه در آن منتشر می‌کند.

تتلو صبح و ظهر و شب و نصفه شب آنلاین است و اینستاگرامش به ابزاری تبدیل شده که با آن هوادارانش را هدایت کند و روز و شب‌ش رادر آن بگذراند.

تتلو هر لحظه در یک به قول خودش «فاز» جدا و خاص است.
در اوج بحران‌های مدیریتی و پرحاشیه تیم فوتبال پرسپولیس، به یک باره نام «امیر تتلو» در مطبوعات پیچید و او به سوژه اصلی رسانه‌ها تبدیل شد تا باز هم به قول معروف «آتو» ی جذابی دستش بیفتد و مدت‌ها بتواند با مانور روی این سوژه‌ها سرگرمی جذابی برای دوستدارانش خلق کند.

* چراغ نفتی!

ماجرا از زمانی شروع شد که یکی ازروزنامه‌های ورزشی در گفتگویی مفصل با «پیام صادقیان»، با این بازیکن درباره بازگشتش به اوج حرف زده بود که تیتر: «می‌خواهم برگردم، کمکم کنید!» از حرفهای صادقیان به صفحه نخست این روزنامه رفته بود. در این بین «علیرضا منصوریان» راه حل بازگشت به اوج صادقیان را اینگونه عنوان کرده بود که: «باید امیر تتلو دست از سر پیام صادقیان بردارد!» همین صحبت‌های منصوریان خشم تتلو را در پی داشت و باعث شد در یک پست اینستاگرامی پاسخ تندی به این استقلالی سابق بدهد: «من، پیام رو کلا چند ماهه می‌شناسم. اونم بعد از اینکه به داور فحش داد و محروم شد و اون تایمى که همش مصدوم شد باهاش رفاقت کردم که باهاش حرف بزنم. چون واقعا داشت نابود می‌شد و کلا هروقت دیدمش فقط باهاش تمرین کردم. والا زبونم مو درآورد انقد بهش گفتم آدم باش. من که همش خودم سر تمرینم. خودش نمی‌خواست به من چه؟ بعدشم که پدرمون دراومد متقاعدش کردیم که سیگارو بذاره کنار! درخشان باهاش لج کرد. به من چه؟ واسه معروفیت راههاى دیگه اى هم هست. بذارین تو حال خودم باشم. همرو برق می‌گیره مارو چراغ نفتى!»

* سیگار یا قلیان؟!

پس از صحبت‌های تتلو که در آن مدعی شده بود صادقیان سیگار می‌کشد سرپرست پرسپولیس هم دراین باره اظهار نظر کرد و در پاسخی تند در گفتگو با یکی از روزنامه‌ها گفت: «نمی‌دانم چه بگویم، بالاخره آن خواننده شب‌ها با صادقیان است و بیشتر از او خبر دارد. اصلاً نمی‌خواهم در مورد صادقیان صحبت کنم ولی آن خواننده ظاهرا اوضاع عادی ندارد.»

* آقا خوردبین!

تتلو هم در یایان این تنش‌های فراوان خطاب به «محمود خوردبین» نوشت: «آقا خوردبین شما بزرگ مائى و زحمت کش پرسپولیس و احترامت واجب و تو گوش ما هم بزنى ما سرمونو بالا نمی‌اریم اما شما که بزرگترى یکم معرفت به خرج بده. من شرایط عادى نداشتم؟! شما خدا می‌شناسى واقعا می‌دونى نداشتم. به روح بابام یادم نمی‌ره وضعیت فوتبال انقدر خراب بود که فردوسى‌پور تو نود برگشت گفت آقا «تورو خدا هر کى می‌تونه کمک کنه» فرداش اومدم سر تمرین برین تاریخا رو چک کنین. خودتون اومدین باهام سلام علیکم کردین و اونجا عکاساتون اونهمه عکس از ما گرفتن و من می‌خواستم برم یکى از بازیکناتون که لازم باشه بعدا اسم هم می‌برم گفت وایسا بچم طرفدارته داره از مدرسه می‌اد به زور وایسادم بعد رفتین گفتین ما تتلو نمی‌شناسیمو از تمرین انداختیمش بیرون. والا به خدا انقدر حاشیه و هیاهو سعى کردم درست کنم که فوتبال دوباره بیوفته سر زبونا انقد خواهش و تمنا کردم و انقدر فحش خوردم تا استادیوم براى اولین بار تو تاریخش پُر شد! همون استادیومى که چند روز پیشش هزار نفرم نمی‌رفتن! آخرشم همه گفتن چون بلیط مجانى بوده! با اینکه یه قرون گیرم نمی‌اد و قرار نیست بیاد به خدا قسم تو هر تیمیم خواستم برم یه قرون پول نمی‌خواستم بگیرم و فقط قصدم آوردن هوادارام به استادیومو کمک بوود!! بابا معرفت کجاست؟! منو چه به فوتبال؟!؟ بابا تا همین ۶ ماه پیش هیچ کودوم از این جوونایى که الان دارین یه کار می‌کنین فحشم بدن حرف فوتبال نمی‌زدن!!! چرا انقدر می‌خواین منو انکار کنین و بکوبین؟!؟ بابا من حق رشد پیام و می‌خوام چیکار؟ پیام موفق بشه من عشق می‌کنم چون واقعا دوسش دارم! من پدرم درومد انقد باهاش حرف زدم!! من خودم رفتم دنبال زمین گشتم گفتم پیام تو باید بیشتر از بقیه تمرین کنى و به رئال برسى چون می‌تونى خودم نوکرتم زندگیمو ول می‌کنم می‌ام باهات!! از خود نامردش بپرسین دیگه چقدر باهاش دعوا کردم! بابا می‌گم قبل بازى النصر دو ساعت همه کسشو قسم دادم که حاشیه درست نکنه و بعد رفت از رو نیمکت کارت گرفت به من چه؟!؟ من ثانیه به ثانیه فقط باهاش حرف مثبت زدم خدا شاهده کور شم اگه دروغ بگم!! بابا به خدا نامردیه من نیتم اصلا چیز دیگس! هرچى خوبیه می‌ذارین پاى خودتون هر چى بدیه می‌ریزین سر منه بد بخت»!

* غلط کردم

چندی پس از این اتفاقات و حاشیه‌ها بود که برخی مسئولان نیز درباره تتلو سخنانی تند وتیز را بر زبان آوردند که همین حمله‌ها باعث شد تتلو در نیمه شب شبی از شب‌های بهار امسال رسما خداحافظی رسمی‌اش از فوتبال را اعلام کند و بنویسد: «اینجانب» امیر حسین مقصودلو ملقب به «امیر تتلو» اینجا جلو یک میلیون نفر اعلام می‌کنم« غلط کردم» راجع به فوتبال حرف زدم و دیگه هم با «پیام صادقیان»و هیچ فوتبالیستِ دیگه اى کار ندارم و فقط سعى می‌کنم با« مهرداد اولادى» تمرین کنم. اونم چون الآن تو هیچ تیمى نیست و قول می‌دم به محضِ اینکه ایشون هم وارد هر تیمى شد ارتباطم رو باهاش قطع کنم. اونم به خاطر اینکه به هوادارام و به پدرِ مرحومَم قول دادم و باید فوتبالیست شَم و می‌خوام واقعاً این کار رو براى اولین بار تو تاریخ انجام بدم. سعى می‌کنم که برسم به یه تیم حرفه ایِ خارجى تا رو حرفم مونده باشم. چند تا تیمِ خارجى هم صحبت کردم گفتن چون طرفدارِ بالاى یک میلیون داره واسه باشگاه خوبه و اگه تو تِست‌ها قبول شِه قبولش می‌کنیم پس انگیزشَم دارم و می‌خوام تلاشمو بکنم شاید شد. از همه ى روزنامه هاى ورزشى و مسئولین خواهش می‌کنم راجع به من هیچ حرفى نزنن دیگه آقا من غلط کردم دیگه از این بالا‌تر؟!»

داستانهای تتلو و فوتبال ادامه دارد…

منبع: موسیقی ما

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید