شب پر خاطره سیروان خسروی در نارنجستان

83
0
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : سیروان خسروی خواننده خوش صدای کشورمان در آخرین شب از جشنواره موسیقی نارنجستان طی ۲ سانس برای بیش از ۴۰۰۰ نفر برنامه اجرا کرد.

سیروان خسروی که از ابتدای سال جاری اجراهای متعددی را در شهرهای مختلف کشور برگزار کرده است، در آخرین شب از جشنواره موسیقی نوروزی در نارنجستان میزبان ۴۰۰۰ نفر از دوست دارانش بود. این کنسرت که طی دو سانس های ۱۸ و ۲۱ برگزار می شد، از جمله پر هیجان ترین کنسرت های این جشنواره نیز به حساب می آمد.

«تو خیال کردی بری»؛ قطعه محبوب و موفق سیروان که نزدیک به یک دهه از انتشار آن می گذرد سرآغازِ این کنسرت بود. وی در ادامه قطعات نه نرو، خاطرات تو، کجایی تو، آره، بی قرار، بهار نزدیکه، عاشقتم، دوست دارم زندگی رو و … را اجرا کرد تا شبی پر هیجان در آخرین شب از کنسرت های نارنجستان برای علاقه مندان این خواننده رقم بخورد.

اعضای گروه سیروان خسروی در این کنسرت را یاشاحکمی، مجید پروریان، علی طاهایی، امیر دانایی، علیرضا ثنایی و نریمان نائمی تشکیل می دادند.

گفتنی است جشنواره نوروزی نارنجستان به همت شرکت پخش «دنیای هنر» و شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» طی روزهای هشتم تا دوازدهم فروردین ماه در سالن ۲۰۰۰ نفری نارنجستان برگزار شد.

حواشی کنسرت:

مهرداد میناوند بازیکن سالهای پیش تیم ملی فوتبال کشورمان به همراه محسن افشانی از جمله میهمانان ویژه این کنسرت بودند.

زانیار خسروی نیز میهمان ویژه سانس دوم این کنسرت بود که در انتهای کنسرت و پس از اجرای قطعه «دوست دارم زندگی رو» به حضار معرفی شد.

با توجه به تاخیری که به خاطر دو سانس بودن این کنسرت به وجود آمده بود پیش بینی می شد سیروان خسروی نتواند تمامی قطعات را در سانس دوم اجرا کند ولی علی رغم برخی مخالفت ها خسروی برنامه را تا پایان ادامه داد که این قضیه باعث خوشنودی مسئولان برگزاری و مردم حاضر در کنسرت نیز شد.

در پایانِ این کنسرت سیروان با در دست گرفتن دوربینِ معروفِ خود از لحظاتِ پایانی این کنسرت که اجرای قطعه «دوست دارم زندگی رو» بود، فیلمبرداری کرد و در آخر نیز با درامر گروه خود همراهیِ جالب داشت.

تنظیم اکثر قطعات به نسبت تغییرات خوبی داشت و در حین اجرای هر قطعه کلیپ مخصوص آن آهنگ بر روی LED پشت خواننده پخش می شد که این نیز با استقبال خوبی رو به رو شد.

همزمان با اجرای قطعه «خاطرات تو» همخوانی کم نظیر حاضران در سالن سیروان را وادار کرد که بخش اعظمِ اجرای این قطعه را به مخاطبان خود بسپارد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید