فرزاد فرزین در نارنجستان به روی صحنه رفت !!!

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : روز دوم اجرای کنسرت های نوروزی هتل نارنجستان با نظم و استقبال ویژه ی هنر دوستان و مخاطبین و هواداران فرزاد فرزین برگزار شد.

استقبال بی نظیر مردم از روز دوم کنسرت های نوروزی و فروش نزدیک به ۲۰۰۰ بلیط و نظم خاص سالن کنسرت و انتظار از ویژگی های خاص روز دوم کنسرت ها از جمله نکات ویژه ای است که نمی توان از بازگو کردن آن صرف نظر کرد.

 

پیش از شروع کنسرت و در هنگام  استقرار جمعیت بر جایگاه خود قطعاتی از فرزاد فرزین از باندهای کناری سالن پخش می شد و انرژی مردم به حدی پیش از آغاز این کنسرت انرژیک زیاد و ویژه بود که حتی از هم خوانی و همراهی با این بخش هم صرف نظر نکردند! سلفی های دست جمعی و فیلم های ۱۵ ثانیه ای ویژه ی شبکه های اجتماعی نیز در قبل از شروع کنسرت و بین حاضران در سالن بسیار رایج بود.

 

همه ی این واکنش ها و انرژی حاضران در سالن و اسم خواننده ای به نام فرزاد فرزین و سبک اکثر موسیقی های فرزاد، نوید یک کنسرت خاص و پر انرژی را قبل از ورود فرزاد به روی سِن به ما داد.
فرزاد فرزین راس ساعت ۹٫۳۰ با اجرای موسیقی بیا بیا و همراهی فوق العاده ی حاضران در سالن و نور پردازی خاص سالن به روی صحنه آمد. پس از اجرای اولین قطعه از قطعات کنسرت شب دوم شروع کنسرت ها آغاز شد. اهنگ کی میتونه و اهنگ می دونم از البوم شلیک دو قطعه ی دیگری بودند که پس از قطعه ی اول اجرا شدند و اینک سالن تماما پر شده است و جمعیت با اهنگ ها همراهی می کنند. «من و تو» به عنوان تراک چهارمی که در این کنسرت برگزار می شد به دلیل ریتمیک بودن با همراهی اکثر جمعیت و حاضرین در سالن مواجه شد.
پس از اجرای قطعات ریتمیک قبل، سه قطعه اسلو و عاشقانه ی نگرانتم، عاشق، دونه دونه با هم صدایی جمعیت اجرا شدند. در این بخش از کنسرت فرزاد با سوال از جمعیت و استقبال آنان از موسیقی شاد قطعه ی ای وای را اجرا کرد.
در پایان پارت اول کنسرت گروه چند قطعه ی کاور شده از موسیقی های خارجی را اجرا کردند و فرزاد فرزین پس از استراحت ۱۰ دقیقه ای دوباره به روی صحنه آمد و قطعات ریتمیک شانس و شورشی را اجرا کرد.

 

برگرد، امروز و بچه نیز سه قطعه ی دیگری بودند که در این کنسرت اجرا شدند و قطعات «ماه عسل» و «احساس من» نیز پایان بخش این کنسرت بودند.

 

مهمان ویژه ی این کنسرت  نیما شاهرخ شاهی بازیگر خوب سینمای ایران بود.

 

شایان ذکر است بزرگترین جشنواره موسیقی نوروزی در نارنجستان به همت پخش «دنیای هنر» و شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» طی روزهای ۸ الی ۱۲ فروردین در شهر نور برگزار می شود.

برچسب هافرزاد فرزین
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید