«مایبر» بار دیگر به روی صحنه می رود

اشتراک گذاری :
نمایش مایبر تمدید شد

نمایش «مایبر» به کارگردانی ابوالفضل کاهانی، با توجه به استقبال خوب مخاطبان شش اجرا تمدید شد

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی به نقل از روابط عمومی نمایش «مایبر»، این نمایش که به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل کاهانی، اجراهای خود را از اواخر خرداد در سالن اصلی تالار مولوی آغاز کرده بود، با توجه به استقبال خوب مخاطبان به مدت ۶ شب تمدید شد.
نمایش «مایبر» با حضور بازیگرانی همچون؛ محمد علیمحمدی، مجتبی یوسفی، مجید یوسفی، علی نورانی، محسن محبی با طراحی، نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل کاهانی هر شب ساعت ۲۱ در سالن اصلی تالار مولوی به روی صحنه می رود.

 

در رادیو پارسی بخوانید: «مایبُر» بازسازی صحنه جرم است/ از مقتول خبری نیست

داستان این نمایش حول مساله اصلی اثر که بازسازی یک صحنه جرم است، رخ می دهد. زمانی که متهم بعد از وقوع جرم مجبور می شود صحنه جنایت را بازسازی کند در واقع اتفاقی را که قبلا افتاده روایت می کند.
سایر عوامل این نمایش عبارت از؛ تهیه کننده: مهرداد بهاءالدینی، دستیار کارگردان: نرگس نره ای، گرافیست: سید محمد مساوات، عکاس: محسن محبی، روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر، فضای مجازی: سارا حدادی، تبلیغات: گروه هنر مدرن هستند.
«مایبر» تا ۲۵تیر در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می رود و علاقه مندان می توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند. همچنین دانشجویان گرامی در تمام روزهای هفته می توانند با مراجعه به گیشه، نسبت به تهیه بلیت با تخفیف ۵۰% اقدام نمایند.

 

در ادامه میتوانید گوشه هایی از این نمایش را تماشا کنید:

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید