شومن موسیقی ایران کنسرت های نوروزی خود را به پایان رساند

101
0
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی :مرد پر انرژی و خواننده آهنگ ” عاشقم باش “نوروز امسال در شهرهای مختلف شمال کشور به اجرای برنامه پرداخت.

فرزاد فرزین در روزهای ایتدایی سال جدید در شهرهای رشت، چالوس و نارنجستان به اجرای برنامه پرداخت و استقبال خوبی نیز از کنسرت های او به عمل آمد.

فرزاد فرزین در حالی ۱۰ فروردین در دو سانس، در تالار گلستان شهر رشت روی صحنه رفت که این روز‌ها در حال تهیه و تولید جدید‌ترین آلبومش به نام «۶» است.

کنسرت با قطعه ریتمیک «بیا بیا» آغاز شد. فرزاد بعد از اجرای این قطعه رو به دوستداران شمالی‌اش گفت: در ابتدا سال نو را به همه شما تبریک می‌گوییم و امیدوارم کنسرت پرانرژی را پیش رو داشته باشیم.

در ادامه قطعات «می‌دونم»، «من و تو»، «عاشق»، «دونه دونه»، «کی می‌تونه».. اجرا شد. فرزاد پس از آن صحنه را ترک کرد تا چند قطعه ایسترومتال با هنرنمایی «یاشار خسروی» و «امیرمیلاد نیکزاد» اجرا شد.

بعد از بازگشت فرزاد فرزین روی سن نوبت به اجرای قطعه «نگرانتم» محبوب‌ترین تک قطعه سال ۹۲ در دومین جشن سالانه «موسیقی ما» رسید که این خواننده پس از اجرای این ترانه گفت: ممونم از همهٔ شما عزیزان که در سال گذشته از این قطعه حمایت کردید تا به این موفقیت برسد.

در ادامه پارت دوم برنامه قطعات «دوریت»، «شورشی»، «بچه»، «ماه عسل» یکی پس از دیگری اجرا شد.  «احساس من» اخرین قطعه این کنسرت بود.

امیرمیلاد نیکزاد «کیبورد»، احمد امین‌پور «پرکاشن»، یاشار خسروی «ساکسیفون»، مهرداد معافی «کیتار اکوستیک»، تایماز طاعتی «ویولن» و مهران خلیلی «رهبر ارکستر، نوازنده گیتار الکتریک» و زایا سلیمان «مدیر گروه شوک» در این کنسرت فرزاد را همراهی می‌کردند.
– نیما شاهرخ شاهی و پدر و مادر و همچنین همسر «فرزاد فرزین» مهمان ویژه این برنامه بودند.

* به دلیل همکاری نکردن مسئولین برگزاری نتوانستیم عکس ها و فیلم های این کنسرت را در اختیار شما بزاریم.عکس از موسیقی ما

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید