Tuesday 6 December 2016
کنسرت عماد طالب زاده
کد خبر : 14308
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
بازدید

همه برای مستند ، مستند برای همه

هشتمین جشن فیلم مستند دوشنبه ۱۵ شهریورماه برگزار می‌شود . به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی نامزدهای این جشن در سه بخش مستند کوتاه، مستند نیمه بلند و مستند بلند به شرح زیر است: مستند کوتاه بهترین کارگردانی: «اوسیا» علیرضا دهقان، «برد» حمید جعفری، «قارلی داملار» هایده مرادی بهترین تهیه‌کنندگی: «اوسیا» علیرضا دهقان، «برد» حمید جعفری و فاطمه فروزان اعلاء، «قارلی داملار» انجمن […]

هشتمین جشن فیلم مستند دوشنبه ۱۵ شهریورماه برگزار می‌شود .
به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی نامزدهای این جشن در سه بخش مستند کوتاه، مستند نیمه بلند و مستند بلند به شرح زیر است:

مستند کوتاه

بهترین کارگردانی: «اوسیا» علیرضا دهقان، «برد» حمید جعفری، «قارلی داملار» هایده مرادی

بهترین تهیه‌کنندگی: «اوسیا» علیرضا دهقان، «برد» حمید جعفری و فاطمه فروزان اعلاء، «قارلی داملار» انجمن سینمای جوانان ایران

مستند نیمه بلند

بهترین کارگردانی: «آن دو» ماجد نیسی، «تنهاوش» فتح‌الله امیری، «زندگی در خورموسی» حجت طاهری، «مانکن‌های قلعه حسن خان» سام کلانتری، «محاکمه» احسان عمادی

بهترین تهیه‌کنندگی: «بی شناسنامه‌ها» فرهاد ورهرام، «تنهاوش» فتح‌الله امیری، «زندگی در خورموسی» عبدالخالق طاهری، «مانکن‌های قلعه حسن خان» سام کلانتری، «محاکمه» حسام اسلامی

مستند بلند

بهترین کارگردانی: «آهستگی» یاسر خیر، «بزم رزم» سید وحید حسینی، «خوان بی خان» هادی معصوم دوست، «فصل هرس» لقمان خالدی، «صحنه‌هایی از یک طلاق» شیرین برق‌نورد و محمدرضا جهان پناه

بهترین تهیه‌کنندگی: «آهستگی» یاسر خیر، «بزم رزم» مهدی همایون‌فر، «خوان بی خان» محسن استاد علی و نسرین عبدی، «فصل هرس» مهدی شاه‌محمدی، «صحنه‌هایی از یک طلاق» شیرین برق‌نورد و محمدرضا جهان پناه

بهترین پژوهش فیلم مستند: «اوسیا» علیرضا دهقان، «بزم رزم» سید وحید حسینی، «بی شناسنامه‌ها» فرهاد ورهرام، «تنهاوش» محمدصادق فرهادی نیا، «زندگی در خورموسی» حجت طاهری، «محاکمه» حسام اسلامی و احسان عمادی

بهترین فیلم‌برداری: «اوسیا» بهروز بادروج، «برد» ارسطو مداحی گیوی، «زندگی در خور موسی» عبدالخالق طاهری و حجت طاهری، «قارلی داملار» عبدالله شکری، «مانکن‌های قلعه حسن خان» رضا تیموری، «ویلکیج» عبدالله شکری

بهترین تدوین: «برد» اسماعیل منصف، «بزم رزم» محدثه گلچین عارفی، «خوان بی خوان» هادی معصوم دوست، «مانکن‌های قلعه حسن خان» روزبه فرازمند، «محاکمه» رضا سورانی

بهترین موسیقی: «بازگرد» امیر بکان، «بی شناسنامه‌ها» محمدرضا علیقلی، «تنهاوش» بابک میرزاخانی، «زنی که نام ندارد» مهرداد نصرتی، «مجتبی» کیوان کیارس

بهترین صدابرداری: «آهستگی» حسن شبانکاره، «زندگی در خور موسی» آرش عسکری و حجت طاهری، «خوان بی خوان» شهاب حمیدی، «ویلکیج» امین صبور، «اوسیا» محمد صالحی

بهترین صداگذاری: «مانکن‌های قلعه حسن خان» انسیه ملکی، «زنی که نام ندارد» آرش اسحاقی، «خوان بی خان» مهرشاد ملکوتی، «آهستگی» حسن شبانکاره، «زندگی در خور موسی» حجت طاهری

هشتمین جشن فیلم مستند هجدهمین جشن سینمای ایران روز دوشنبه ۱۵ شهریور ساعت ۲۰: ۰۰ با اجرای سونیا پوریامین در کاخ نیاوران برگزار می‌شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات