نویسنده

نویسنده

نویسنده

سهیل سمیعی

به دلیل علاقه شخصی به حوزه هنر به خصوص سینما و تئاتر بر آن شدم تا از این تریبون در حد توان و تا جایی که قلمم یاری کند دغدغه های خویش را مطرح کنم.

نویسنده

شمیم شهلا

علاقه به سینما و تئاتر را از آموزش بازیگری آغاز و با بازی در یک سینمایی و کار در سه تئاتر ادامه، سپس با نوشتن نقدهای سینمایی خود را معرفی کردم. علاقه ام را به صورت آکادمیک هم ادامه دادم و در حال حاضر دانشجوی ارشد پژوهش هنر هستم. به عنوان خبرنگار سینما و تئاتر فعالیت میکنم و در زمینه ی نقد سینمایی با روزنامه و سایت های سینمایی همکاری میکنم.

نویسنده

نویسنده

نویسنده

پریسا عباس زاده فرد

پریسا عباس زاده فرد,عکاس بخش تئاتر رادیو پارسی هستم.دارای مدرک لیسانس در رشته زراعت و اصلاح نباتات, و دارای مدرک بین المللی fine art photography میباشم.

نویسنده

نویسنده

مریم رمضانلو

مریم رمضانلو هستم, ۲۴ساله, فارغ التحصیل رشته گرافیک.دارای مدرک بین المللی Fine art Photography, درحال حاضر در مجموعه رادیو پارسی در بخش عکاسی همکاری میکنم.

نویسنده

نویسنده

فرناز فارسی

فارغ التحصیل در رشته گرافیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر سوره تهران.اما به دلیل علاقه بیشتر به عکاسی فعالیت در این حوزه رو شروع کردم.

نویسنده

عرفان حاجی مولانا

موسیقی و عکاسی دنیای من است . به تازگی در حوزه موسیقی به تهیه خبر و عکاسی مشغول شدم

نویسنده

نویسنده

آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی هستم خبرنگار رسانه که چندی است به دنیای موسیقی آمده ام .. گاهی مینویسم که شاید قلم من دلهره هایم را راحت تر از زبانم بیان کند ...

نویسنده

سحر یاری

وقتی دلتنگی چیزی بجز موسیقی نمیتونه آدم رو آروم کنه ، شاید دلیلی که من رو سمت موسیقی سوق داد همین دلتنگی ها بود. سحر یاری هستم یک ساله که در عرصه هنر فعالیت میکنم و به این همکاری افتخار میکنم.

© نقل یا کپی از مطالب سایت تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از روابط عمومی رادیو پارسی امکان پذیر است.