اولین آلبوم “زرد یواش” منتشر خواهد شد

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : اولین آلبوم گروه موسیقی “زرد یواش” به زودی روانه بازار موسیقی ایران خواهد شد.

این گروه موسیقی که چندسالی ست در خیابان فعالیت می کرده به زودی اولین آلبوم موسیقیایی خود را به نام  “یکی نبود”  به همت موسسه فرهنگی و هنری فروغ فلق بزودی منتشر خواهد کرد.

از اولین اجراهای خیابانی در انگلستان بیش از ۱۶۰ سال میگذرد و این مردم همچنان با صدای موسیقی خیابانی آشنا هستند اما در ایران حدود ۵۰ سال است که این موسیقی جایی در خیابان ها باز کرده است. مدتیست گروه زرد یواش   (Slow Yellow) به عنوان اولین گروه خیابانی مجوز دار ایران شروع به فعالیت کرده ودر خیابانهای پایتخت و شهرستانها خود را زبانزد کوچه و بازار کرده است . افتخار زرد یواش ایجاد ایستگاه آرامش و شادمانی برای مردم است.

اعضای این گروه را پیام و پدرام ملکوتی،محمد فروزان فر،اشکان چراغی تشکیل میدهند.

ابوالفضل رجبی ، رستاک حلاج ، پیام و پدرام ملکوتی به عنوان ترانه سرا و پدرام ملکوتی،پیام ملکوتی، رستاک حلاج،اشکان چراغی آهنگسازان این آلبوم و پویان جوان ، شورا کریمی در بخش تنظیم این آلبوم با گروه زرد یواش همکاری کرده اند،در ضمن در چند قطعه اشعار حافظ نیز استفاده شده است.

شما در ادامه میتوانید تیزر این آلبوم را تماشا و یا دانلود نمایید.

منبع: رادیو پارسی

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

2 comments

رادیو پارسی در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید