بابک جهانبخش

رویای شیرین بابک جهانبخش در طهران

بابک جهانبخش خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین اجرای صحنه ای خود در تهران به روی صحنه رفت.

به گزارش رادیو پارسی ، در روز های ۲۴ و ۲۵ دی ماه بابک جهانبخش خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان طی چهار سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

در این کنسرت جهانبخش قطعاتی چون ; «طهران» ، «توچشمای منی» ، «بی تو می میرم» ، «مدار بی‌قراری» ، «رویای شیرین» ، «اکسیژن» ، «حواست نیست» ، «دوست دارم» ،«صدای عشق» ، «من و بارون» ، «چی شده» ، «خونه» ، «عاشق تر» ، «مثل همه» و قطعات ریمیکسی چون «اعتراف» و «ای دل» را برای هوادارانش اجرا کرد.

در پایان این شب خاطره انگیز جهانبخش بیان کرد ; : برای پایان این کنسرت یک قطعه سرد آماده کرده ام و روزی که این اثر رو میساختم فکر نمیکردم که بتوانم در چهار فصل اجرا کنم و در نهایت قطعه «برف» را اجرا و هوادارانش با وی همخوانی کردند.

بابک ریاحی پور (گیتار بیس) ، مسعود همایونی (گیتارالکتریک) ، نيما حميدي (درامز) ، انوشیروان تقوی (کیبورد) ، مهران فرشباف (پرکاشن) ، بهنام حکیم(گیتار و بوزوکی) و کسری خدیور (ویولن) نوازندگانی به رهبری رضا تاجبخش بودند که در این کنسرت بابک جهانبخش همراهی کردند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت و تهیه کنندگی «محمدرضا خانزاده» برگزار شد،شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت ار از نگاه «دلارام غفرانی» تماشا کنید ;

 

 

 

نویسنده: مهسا نوروزی

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

اضافه کردن نظر

رادیو پارسی در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید