گروه آوای صحرا

آوای صحرا به روی صحنه می رود

گروه موسیقی «آوای صحرا» ویژه بانوان ۲۴ و ۲۵ دی ماه به سرپرستی الهام کریمی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌ رود.

به گزارش خبرنگار موسیقی رادیو پارسی ، گروه «آوای صحرا» به سرپرستی و خوانندگی الهام کریمی که فعالیت مستقل موسیقیایی خود را در بخش بانوان، از ابتدای سال جاری آغاز کرده و در شهریور ماه در دوسانس مقابل بانوان هنردوست حضور پیدا کردند برای دومین بار در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت در دو بخش به روی صحنه خواهد رفت که بخش اول شامل قطعات «سنتی-کلاسیک» و بخش دوم شامل قطعات «محلی خراسانی» میباشد.

پدیده احرار نژاد(تار) ، آوا ایوبی(تارس باس-عود) ، شیما بلوکی فر(کمانچه) ، نازنین پدرثانی (تنبک-کوزه) و مژگان ابوالفتحی(دف) نوازندگانی هستند که الهام کریمی را در این کنسرت همراهی خواهند کرد.

بانوان علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند با مراجعه به سامانه «ایران کنسرت» نسبت به دریافت بلیط خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که این کنسرت به تهیه کنندگی علیرضا افتخاری به روی صحنه خواهد رفت.شما در ادامه میتوانید عکس هایی از تمرین گروه «آوای صحرا» را از نگاه «فاطیما فراهانی» تماشا کنید :

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: سحر یاری

سحر یاری

وقتی دلتنگی چیزی بجز موسیقی نمیتونه آدم رو آروم کنه ، شاید دلیلی که من رو سمت موسیقی سوق داد همین دلتنگی ها بود.
سحر یاری هستم یک ساله که در عرصه هنر فعالیت میکنم و به این همکاری افتخار میکنم.

اضافه کردن نظر

رادیو پارسی در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید