“یکی مثل تو” با صدای امین غلامی منتشر شد

129
0
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : امین غلامی پس از انتشار قطعه ” گوشه نشینی” ، قطعه دیگری را با نام « یکی مثل تو» منتشر کرده است که در ساعات اولیه انتشار با استقبال قابل توجهی رو به رو شده است. این قطعه هم مثل آهنگ “گوشه نشینی” ، حاصل همکاری امین غلامی با سام شرف زاده به عنوان ترانه سرا و پیمان ملکی به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده است. گفتنی است میکس و مستر این اثر در راشا استودیو انجام شده و روند تولید آثار دیگر این خواننده خوش صدا در این استودیو ادامه دارد.

 

امین غلامی در خصوص انتشار این قطعه گفت :” مدت زیادی از آشنایی من با پیمان ملکی می گذرد و از دوستی و همکاری با او بسیار راضی هستم.« یکی مثل تو» را به نوعی پیشواز آلبوم جدیدم می دانم که در دست تولید است. تصمیم دارم فاصله انتشار تک آهنگ هایم را کم کنم و بیش از پیش با مخاطبین خود در ارتباط باشم. در انتخاب هایم دقت بیشتری کرده ا م و نتیجه مثبت آن را گرفته ام. اتفاقات دیگری هم در راه است که به وقتش از طریق رسانه های معتبر و تخصصی موسیقی به گوش مردم خواهم رساند.”

 

همچنین پیمان ملکی که این روزها وقت بیشتر خود را صرف آهنگسازی و تنظیم می کند تا خوانندگی، در مورد امین غلامی و آثار جدیدش گفت :” امین غلامی از صدای خوبی برخوردار است و سعی کردم در تولید قطعات موسیقی اش از تمام ظرفیت صدای او استفاده کنم. در آخرین تک آهنگ های منتشر شده از او می توان این موضوع را فهمید که امین روز به روز پیشرفت بیشتری را تجربه می کند. در آینده نه چندان دور مخاطبین موسیقی با یک امین غلامی متفاوت رو به رو خواهند شد که ریشه و اصالت خودش را حفظ کرده است.”

شما در ادامه میتوانید این قطعه را از رادیو پارسی به صورت آنلاین گوش دهید وز یا دانلود نمایید :

 

download-button-fertig1

 

Amin Gholami - Yeki Mesle To

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید