یراحی با مثل مجسمه روی صحنه رفت…

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – امین غلامی : مهدی یراحی خواننده  آلبوم “مثل مجسمه” در شامگاه ۹ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران پس از یک سال دوری به روی صحنه رفت.

در ابتدا بعد از پخش تیزر آلبوم مثل مجسمه یراحی با قطعه “بايد مى شناختيم همو” به روی سن آمد و بعد از آن به سلام و احوالپرسی از هواداران خود پرداخت.

در ادامه قطعات : آشوب ، مثل مجسمه ، دیدار ، سال درد ، عطر تو ، انفرادی و مهم اینه اجرا شد.

این شب پر خاطره حواشی قابل توجه ای نیز باخود به همراه داشت ; ایجاد مشکلات فنی در صدا یکی از این مشکلات بود و از دیگر حاشیه جالب این شب تولد رضا غفاری بود که یراحی شعر تولد را به او تقدیم کرد.

منو رها کن ، آخرین اسیر ، غزال ، هر جای دنیایی ، بهونه ، شونه های تو از دیگر قطعاتی بود که توسط یراحی اجرا شد همچنین یراحی با یادی از مرتضی پاشایی از حاضرین در سالن خواست حدود سی ثانیه مرحوم پاشایی را تشویق کنند.

از دیگر حاشیه های قابل توجه میتوان به حضور خانم مینو قاسم پور نوازنده قانون ،توحید نوری نوازنده پیانو و آرون حسینی تنظیم کننده قطعه “باید می شناخیتم همو ” روی صحنه اشاره کرد که در چند قطعه یراحی را همراهی کردند.

گلاره عباسی ، ساره بیات ، حمید صفت ، ترانه مکرم ، شهاب رمضان ، محسن افشانی ، حامد طاهری ، مهران عباسی و کوشان حداد از جمله میهمانانی بودند در که در سالن حضور داشتند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری ققنوس و تهیه کنندگی “مهدی کرد” برگزار شد.

 

 

پایگاه خبری رادیو پارسی از جناب آقای توتونچیان (مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس) و آقای مهدی کرد (تهیه کننده) ، برای همکاری صمیمانه شان کمال تشکر را دارد  شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را از نگاه حمید جان بزرگی تماشا کنید :

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید