یادم تو را فراموش میزبان هنرمندان بنام و همچنین فوتبالیست ها/ حضور علی پروین و لوریس چاکناواریان

اشتراک گذاری :

نمایش یادم تو را فراموش در اجرا هایش میزبان چهره‌هایی همچون علی پروین، وحید هاشمیان، اصغر همت، لوریس چاکناواریان، محمد متوسلانی، بهروز بقایی، مجید مظفری، نیکی مظفری، شیرین یزدان بخش، شهرام قائدی، فرهاد اصلانی، لیلا بلوکات و مرجانه گلچین بود.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، یادم تو را فراموش اثری که به کارگردانی ژاله صامتی بر صحنه ی سالن استاد ناظرزاده کرمانی می درخشد با استقبال بی نظیر هنر دوستان و همچنین فوتبالی ها  روبرو شد. این نمایش که از ۹ تیر ماه اغاز شد شاهد حضور هنرمندانی از عرصه های تئاتر ، موسیقی و سینما بود و طبق برنامه ریزی تا ۹ مرداد ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ ادامه خواهد داشت.

این نمایش روایتی است از یک رئال تمام و کمال که تماشاگر با اتفاق عجیب و غریبی در داستان روبرو نمی شود و مانند یک زندگی روزمره می ماند .داستان این نمایش در مورد زندگی یک هفته ی یک خانواده است که بدون اتفاقی روزهای خود را می گذرانند.

ژاله صامتی در این باره میگوید:

دلم می خواست یک تئاتر رئال به روی صحنه ببرم و به دنبال موضوعی برای آن بودم تا به این نتیجه رسیدم که کاری را به روی صحنه ببرم که در آن نخواهم حرف سیاسی یا اجتماعی بزنم . چرا که ما در طول روز آنقدر با مشکلات سیاسی و اجتماعی روبه رو می شویم ، و آن قدر مردم به این مسائل آگاه هستند که گفتن شان تکرار مکررات است . دوست داشتم راجع به موضوعی حرف بزنم که یادمان رفته است ، در رابطه با آدم ها و تنهایی هایشان . ما آنقدر که به دنبال حواشی آدمیت هستیم ، یادمان رفته چیزی به نام آدم وجود دارد . با اینکه آدم های زیادی دور ما هستند ولی بازهم تنهاییم . از اینجا قصه شکل گرفت .

از رادیو پارسی بخوانید:

نشست خبری نمایش یادم تو را فراموش برگزار شد

……………………………………………………….

صحبت های پژمان جمشیدی پیرامون توهین ها در فضای مجازی در نشست خبری نمایش «دوباره اون آهنگ رو بزن سم»

……………………………………………………….

گفتگو با «الهام شعبانی» طراح لباس نمایش یادم تو را فراموش

عوامل این نمایش :

:  پوریا کاکاوند
:  ژاله صامتی
:  (به ترتیب ورود) پژمان جمشیدی، فاطمه گودرزی، ژاله صامتی، ایرج سنجری
:  ایرج سنجری
: محمد قدس
: حسین دیردار
: جهانگیر میرزا جانی
: الهام شعبانی
: حسین دیردار
: سجاد حسینی
: یاس سنجری
: فرشید عسگری
: حسین افشاری
: میثم مرادی
: رضا عباسی, باران ستوده
: غزال نوروزی
: مهرداد مهدی زاده
: فریبا جدیدی
 
در ادامه شما میتوانید عکس های این نمایش را از نگاه «مریم رمضانلو» تماشا کنید:
 
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید