گزارش تصویری از نمایش «سفر به نهایت دور»

اشتراک گذاری :
سفر به نهایت دور

اجرای ویژه عکاسان نمایش «سفر به نهایت دور» در تالار چارسو تئاتر شهر برگزار شد .

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، این نمایش، داستان مردمانی است که تهدید وقوع یک جنگ بزرگ را حس می‌کنند. چون برخی سیاستمداران‌شان بدون واهمه از فاجعه و حادثه‌ای بزرگ، مُدام از جنگ و ویرانی سخن می‌گویند و با ایجاد تنش‌های بین‌المللی به استقبال آن می‌روند؛ در صورتی که مردمان جامعه از جنگ و خشونت بیزارند و ترجیح می‌دهند در فضا زندگی کنند تا بر روی زمین!

نمایش «سفر به نهایت دور» فضایی سوررئالیستی دارد و از آنجایی که با توجه به محدود‌یت های مالی نمی‌توانستیم پروداکشن خاصی برای آن طراحی کنیم، از این رو از گروه بازیگری خواستم طی اتودهای متعدد در طول پروسه‌ تمرین، پیشنهاد‌های اجرایی خود را ارائه کنند که در نهایت شاکله‌ اصلی نمایش بر اساس همین اتودها شکل گرفت.

گفتنی است روزبه حسینی طراح و دراماتورژ ، احسان فلاحت پیشه طراح صحنه، نور و لباس و خسرو شهراز، مجید آقاکریمی، آرش فلاحت‌پیشه، محمدرضا مالکی، مسیح کاظمی، مهدی نصرتی، بهناز نادری، کامبیز مُنصف، لادن نازی، حمید خوش‌نویس، سحر حق‌شناس از بازیگران این نمایش هستند که به ایفای نقش می پردازند.

از رادیو پارسی بخوانید: نشست خبری سفر به نهایت دور برگزار شد

از عوامل دیگر این نمایش میتوان به سجّاد کیانی (طرّاح صدا و موسیقی)،حسام حیدری (طرّاح گریم)،مازیار تهرانی (طرّاح پوستر و بروشور)،سجّاد کیانی. امیرارسلان کِشانی (اجرای موسیقی) ،مرتضی حقیقت‌بیان (مدیر اجرایی گروه)،سعید زارع (دستیار و برنامه‌ریز)،زینب لَک (مدیر رسانه و ارتباطات)،پریسا عباس زاده فرد (عکاس)،صبا آزادی (روابط عمومی)،نشاط باقری (منشی صحنه)،حمیدرضا جدیدی (مدیر صحنه) و امیرمحمد نباتی. پدرام سفیدکار به عنوان (دستیاران اجرایی) اشاره کرد .

نمایش «سفر به نهایت دور» به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی‌اکبری از ۲۲ تیرماه در سالن چهارسو مجموعه‌ تئاتر شهر با حمایت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به صحنه رفته است.

 

گزارش تصویری این نمایش را از نگاه «عرفان حاجی مولانا» و «مهدیه بهامین» ببینید.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید