گروه گلستانه به روي صحنه مي رود

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، طبق برنامه ریزی های انجام شده گروه گلستانه در تاریخ ششم بهمن ماه ۱۳۹۴درسالن خاتم الانبیا واقع در شهر رشت خیابان خاتم الانبیا ابتدای خیابان سعدی نرسیده به میدان شهرداری به اجرای برنامه خواهند پرداخت. وپس از آن درشامگاه ۱۲بهمن ماه ۱۳۹۴درتهران سالن خلیج فارس، فرهنگسرای نیاوران به دیدار مخاطبان خود می روند.

در این اجرا وصال صالحیان نوازنده(سنتور)، فواد سمیعی نوازنده (تار)، عابد خدامی نوازنده (کمانچه)، کیارش بکتاشیان نوازنده (نی)، برنا بنایی نوازنده (عود)،پریا علی یاری نوازنده (بم تار)، سارا فطرس (کوزه، دف ، دایره)، امیرپرویز احمدی (تنبک و سازهای کوبه ای) ارکستر گروه گلستانه را تشکیل می دهند. شایان ذکر است که وظیفه اهنگسازی و تنظیم قطعات برعهده وصال صالحیان و فواد سمیعی می باشد.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت به سایت تیوال ( http://www.tiwall.com/store/music ) مراجعه فرمایند.

 

 

نویسنده : مهرنوش گرمابی

منبع: رادیو پارسی

نكيسا الوندي

علاقه به موسيقي يك ميراث خانوادگي بود و علاقه به قلم به دستي از وقتي قوت گرفت كه به جاي محاسبه و علوم، همچنان ادبيات فقط مي فهميدم و كم كم شدم حال حاضرم.استعداد موجود رو مديون دستي هستم كه قلم رو شناخت و مغزي كه تراوشاتش من را براي ارتقاء سطح كيفي موسيقي و مطبوعات خاكم مصمم كرد.از سال ٩١ در حوزه ي رسانه فعالم و از رشد و بلوغ فكري و اجتماعيم در اين حيطه خوشحال.با اميد به اينكه امواج اين بلوغ هنري از ما به ملتي و نسلي و قشري انتقال پيدا كند و مهم بماند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *