گروه «شروند» در نیاوران به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :
کنسرت گروه شروند

گروه موسیقی «شروند» به سرپرستی آرش احمدی نسب و خوانندگی محمود صالحی ۱۰ خرداد ساعت ۲۱ با اجرای قطعه هایی از آرش احمدی نسب به روی صحنه رفت.

به گزارش رادیو پارسی،گروه شروند که در کارنامه هنری خود انتشار آلبوم واپسین بدرود را داشته و درسال ۹۴ اولین اجرای عمومی خود را درباغ موزه نگارش برگزارکرده است ۱۰ خرداد در نیاوران به روی صحنه رفت و در بخش اول قطعاتی چون : «ادوار» ، «خانه ام ابری است» ، «زخمه بر زخم» ، «شبانه» ، «یادبود شصت» و «پلنگ سرکوه هرایی» که یک آوای محلی مازندرانی است را برای هوادارانشان اجرا کرد.

در بخش دوم این اجرا نیز قطعات «آوای کولیان» ، «رها در باد» ، «ساز و آواز» ، «ازکفم رها» و «فصل با باران» را نیز به نوازندگی مهربد یوسفی (نوازنده عود)، امین رحیمی (نوازنده نی)، آیدین شفایی (نوازنده پرکاشن)، عمران فروزش (نوازنده تمبک و دف)، سیاوش احمدی‌نسب (نوازنده کمانچه)، سهیل کرامتی( نوازنده بم تار) اجرا کردند.

گروه «شروند» از سال ۱۳۸۶ به سرپرستی آرش احمدی نسب کار خود را آغاز کرده است و رویکرد این گروه براساس موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی فولکور نواحی مختلف ایران در ساختاری جدید شکل گرفته است.

گزارش تصویری این کنسرت را از نگاه «مرجان عابدینی» تماشا کنید:

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید