مسعود کیمایی «قاتل اهلی» را با یادی از کیارستمی کلید زد

اشتراک گذاری :
پرویز پرستویی مسعود کیمیایی

«قاتل اهلی» که در انتظار تکمیل بازیگرهایش بود سر انجام پس از یک روز تاخیر به احترام کیارستمی با یادی از او کلید خورد.

به گزارش خبرنگار سینمایی رادیو پارسی و به نقل از خبرگزاری مهر، فیلمی که آخرین پروانه ساخت سال ۹۴ را گرفت پس از پیوستن امیر حسین رستمی، رضا رشید پور و ثریا قاسمی به جمع بازیگرانش کلید خورد .این فیلم که پیش تولید ان از فرودین ماه اغاز شد روایت یک رانتخوار یا یقه سفید را بیان میکند که در برهه ای از زمان با دخترش و جوانی که دخترش به وی علاقه دارد درگیریهایی پیدا می کند. البته در بازنویسی فیلمنامه کیمیایی سعی کرده فضای سیاسی منطقه در سالهای اخیر و به خصوص رقابتهای سیاسی منتج به انتخابات مجلس و نتیجه این انتخابات و نقش این اتفاقات در سرنوشت کاراکترهای اصلیش را وارد فیلمنامه کند.

لشکری قوچانی تهیه کننده «قاتل اهلی» که هر سه فیلم بلندش از «خط ویژه» تا «عصر یخبندان» و «کوچه بی نام» ملودرامهایی اجتماعی و با فروش بالای ۲ میلیارد بوده اند از مدتها پیش توافقات لازم با کیمیایی را برای تولید این فیلم به عمل آورده بود اما برای تولید محصولی ممتاز ترجیح داد منتظر بماند تا کیمیایی فیلمنامه را با فراغ بال و سر فرصت بازنویسی کند و این شد که تولید فیلم به سال ۹۵ کشید.

فهرست عوامل فیلم «قاتل اهلی» عبارتند از:

تهیه کننده: منصورلشکری قوچانی

نویسنده و کارگردان: مسعود کیمیایی

مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی

طراح چهره پردازی: ایمان امیدواری

مدیر صدابرداری: ایرج شهزادی

طراح صحنه و لباس: امیر حسین حداد

موسیقی: بهزاد عبدی

مدیر تولید: بیژن سلیم خانی

مشاور کارگردان: زامیاد سعدوندیان

عکاس: محمد مهدی دلخواسته

تصویربردار پشت صحنه:جواد بیات

منشی صحنه: شهرزاد مطلق

مدیر تدارکات: اسماعیل کلبی آبادی

مدیر امور بازرگانی: مهشید آهنگرانی

مدیر امور رسانه ای: احسان ظلی پور

بازیگران: پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشید پور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی، کاترین اصلانی و با حضور ثریا قاسمی .

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید