هیچ جای دنیا بهتر از اینجا نیست / شبِ پر انرژی سینا حجازی

اشتراک گذاری :
کنسرت سینا حجازی

سینا حجازی در جدیدترین اجرای صحنه ای خود شبانگاه ۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش خبرنگار موسیقی رادیو پارسی ، این کنسرت با ۳۰ دقیقه تاخیر ساعت ۲۲ آغاز شد. پس از حضور نوازندگان به روی صحنه اجرای اهنگ «بادبادک» آغاز کننده این اجرای پر انرژی بود.

پس از اجرای بادبادک ، سینا حجازی از همه مردم برای حضور در سالن و استقبال از کنسرت تشکر کرد و گفت : «بی نهایت دوستون دارم . امشب فقط عشقِ اینجا» سپس قطعه بذار بگن و خودتی اجرا شد. پس از اجرای این دو آهنگ از گوشه کنار های سالن درخواست حاضرین برای اجرای اهنگ «ستاره» به گوش میرسید.

کنسرت سینا حجازی

 هیچ جای دنیا بهتر از اینجا نیست

پس از استقبال از اهنگ «خودتی» سینا حجازی که از استقبال و شور و حال حاضرین به وجد آمده بود گفت :  «باور کنید هیچ جای دنیا بهتر از اینجا نیست ، خیلی دوستون دارم» . سپس به معرفی یکی از مهمانان حاضر در کنسرت رسید.

«میخوام دوستی رو بهتون معرفی کنم که همیشه خیلی ازش یاد میگیرم و کچل هم نیست» سینا حجازی پس از گفتن این جمله «بزرگمهر حسین پور» را معرفی کرد. حسین پور برای هر آهنگ که در کنسرت اجرا میشد نقاشی دیجیتال خلق کرده بود که روی نمایشگر سالن پخش میشد. 

 «دیدی داری» و استقبال بی نظیر حاضرین در سالن / معرفی امیر مهدی ژوله

پنجمین قطعه ی اجرا شده در این کنسرت «دیدی داری» نام داشت ، قطعه ای که با استقبال و هم خوانی حاضرین در سالن همراه شد. پس از اجرای این قطعه حجازی مهمان دیگری را معرفی کرد. پس از معرفی امیر مهدی ژوله حاضرین در سالن تشویق های خود را با فریاد «ژوله ، ژوله» ادامه دادند. سپس قطعه «تیک ، تیک ، تیک» اجرا شد.

من و ما، خودتى، بارون، ديدى دارى، من خوابشو ديدم نیز قطعاتی بودند که در ادامه توسط سینا حجازی هرچه هنرمندانه تر اجرا شدند،لازم به ذکر است که قطعه «من خوابشو دیدم» هنوز به صورت رسمی منتشر نشده و به زودی منتشر خواهد شد.

 اگر اجازه بدید هارمونی رو بخونیم

هشتمین قطعه ای که حجازی اجرا کرد هارمونی نام داشت . سپس دو مهمان دیگر را معرفی کرد. حانا کامکار و شروین نادری (نویسنده) از جمله مهمانان این شب پر ستاره بودند. سپس قطعه «ای دل» اجرا شد. سینا حجازی مهمان دیگری را معرفی کرد. علی بازل نیز از جمله مهمانان این کنسرت بود. پس از آن سینا حجازی چند دقیقه ای استیج را با نوازندگان تنها گذاشت و نوازندگان به اجرای قطعه ای بی کلام به تظیم داریوش بیژنی پرداختند.

کنسرت سینا حجازی

 میخواهم بازیگری را معرفی کنم که اختلاف سنی زیادی داریم اما دوست هستیم

پس از اجرای نوازندگان حجازی از طراح لباس خود «نیلوفر نوروزی» تقدیر و تشکر کرد و سپس قطعه ی «خیال باف» را اجرا کرد و پس از آن گفت : «میخواهم بازیگری را معرفی کنم که اختلاف سنی زیادی داریم اما خیلی دوست هستیم «اون پدرم بود و من پسرش» به افتخار پدر عزیزم «صدرالدین حجازی» و سپس قطعه ی «باریدم» را برای پدرش اجرا کرد.

 آی لیلی!

آهنگ سیزدهم اهنگ «لیلی» بود که با استقبال و همخوانی طرفداران حجازی روبه رو شد. پس از اجرای این آهنگ سینا حجازی مهمان های دیگری را معرفی کرد. الناز شاکر دوست و دیبا زاهدی نیز مهمانان این کنسرت بودند. چهاردهمین آهنگ «رفیق» نام داشت. پس از اجرای رفیق ، سینا حجازی از سرپرست ارکستر خود «داریوش بیژنی» تقدیر و تشکر کرد.

 

ستاره»برای مادر / درخواست هواداران از حجازی برای آهنگ

پانزدهمین آهنگ اجرا شده در این کنسرت «ماما»  نام داشت که سینا حجازی این کار را به مادر خود که در سالن حضور داشت تقدیم کرد. اما از حواشی این کنسرت میشود به درخواست مخاطبین برای اجرای قطعه ستاره اشاره کرد.حاضرین در سالن پس از اجرای هر آهنگ از حجازی خواستند تا این اهنگ را اجرا کند. پس از پانزدهمین قطعه سینا حجازی به این خواسته ی حاضرین واکنش نشان داد و گفت : متاسفانه نمیتوانیم این اهنگ را اجرا کنیم اما قول میدهم در کنسرت بعدی حتما این اهنگ اجرا شود.

 

در رادیو پارسی بخوانید: سینا حجازی برای دومین بار در تهران به روی صحنه رفت

 

پس از آن نیز قطعات «نشدیم» و «دیدی داری» و در نهایت «تهران» اینبار با استقبال بیشتر هواداران اجرا شد.

الناز شاكردوست، میترا حجار، بزرگمهر حسين پور، اميرمهدى ژوله، شرمين نادرى، هانا كامكار، صدرالدين حجازى، آرش ضلى پور و ديبا ذاهدى نیز میهمانانی بودند که در این کنسرت حضور داشتند.

 

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای دوران» اجرا شد که در ادامه لازم است از آقای «امیر هوشنگ امیرشکاری» و حراست سالن میلاد بابت همکاری بی دریغشان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه عکس هایی از این اجرا را از نگاه دوربین «روژیا هوشنگ» ببینید.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید