گزارش تصویری آخرین کنسرت بهاری گروه دنگ شو

اشتراک گذاری :
کنسرت پر ماجرای گروه دنگ شو

به گزارش رادیو پارسی سالن همایش های برج میلاد در ۱۷ اردیبهشت میزبان گروه دنگ شو و هوادارانش شد که به همت شرکت آوای فروهر برگزار شد.

در اوایل برنامه میلاد باقری خواننده گروه گفت:این آخرین اجرای بهاری تهران است و حس خوبی به ما می‌دهد که با شوق برای شما اجرا کنیم.

آواز شب , چه خواهد بودن , گرم بخند , fill the blank , اتاق گوشواره , یار بیگانه , حلوا , ای درد ای یار , رد شو , باد گناهکار , و … قطعاتی بود که توسط خوانندگان ( سعید آتانی , طاها پارسا , میلاد باقری) گروه دنگ شو اجرا شد.

در میانه برنامه میلاد باقری از حاضرین درخواست کرد که در هرکجای سالن هستند از استیج عکس بگیرند و دنگ شو را در صفحات مجازی تگ کنند تا به‌وسیله این تصاویر ویدئو کلیپی تهیه شود.

نوازندگان این شب از اجرای زنده دنگ شو نیز عبارت اند از : رضا شایا(پیانو)،طاها پارسا(وکال و ساکسیفون)،میلاد باقری (وکال)،سعید آتانی(وکال)، سروش عدل(گیتار بیس)،خشایار روانگرد(درامز) و آیدین ترکیان (کمانچه)

حین اجرای رد شو نمایشگرهای سالن قاب عکس‌های خالی را نشان می‌داد که برای لحظات کوتاهی تصویر محمدرضا شجریان و عباس کیارستمی این قاب‌ها را پر کرد تا سالن به وجد بیاید و پس‌ازآن طاها پارسا گفت: در کنسرت نوروزی حرفی زدم که باعث شد حمله‌های مجازی زیادی به من بشود اما هنوز سر حرفم هستم؛ما عاشق آقایان شجریان و کیارستمی هستیم.

در ادامه طاها پارسا به زبان انگلیسی از حضور و همراهی میهمانان خارجی‌اش در این کنسرت قدردانی کرد و گفت : ببخشید که من مثل آقای ظریف نیستم و خیلی خوب به زبان انگلیسی تسلط ندارم.

کنسرت دنگ شو میهمانان ویژه‌ی زیادی داشت که در این بخش طاها پارسا به معرفی سجاد افشاریان، علیرضا طلیسچی، اشوان، علی ضیا، سروش صحت، سروش رضایی(سوریلند) ،نیما شعبان نژاد ،امیرحسین کریمی و علیرضا شجاع نوری پدرش پرداخت و در ادامه از برادران حاتم پور ، حمید خسرو بیگی و سایر عوامل برگزاری کنسرت تشکر کرد.

 

تصاویر این کنسرت را می توانید از دوربین روژیا هوشنگ مشاهده کنید.

 

 

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید