نخستین کنسرت پازل بند برگزار شد

اخبار جدید

پازل بند که بعد از انتشار آلبوم «قایق کاغذی»، در جزیره کیش و شهر یزد کنسرت‌های خود را برگزار کرده بود، این بار کنسرت خود را در تهران اجرا کرد و در این کنسرت گلچینی از محبوب‌ترین قطعات آلبوم «قایق کاغذی» به همراه چند تک آهنگ منتشرشده خود را برای هواداران خود اجرا کردند .

در ابتدای اجرای این کنسرت آرین بهاری به روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی آمد و ریمیکسی از قطعات نمیمونه، گریه چیه و بارونای نم نم را اجرا کرد و پس از پایان هر آهنگ اعضای گروه پازل به‌ روی صحنه آمدند.
قطعات دریا، اصلا دلم خواست، یکی تو قلبمه، لحظه‌ به ‌لحظه، چشم چشم، چی میشه، خاطره بچگی، یه صدا، قایق کاغذی، آخرش رسید، کم‌کم، میخندم و گریه چیه قطعات دیگری بودند که به ترتیب اجرا شد و شبی زمستانی را با وجود هوادارانشان به گرم ترین شب سال تبدیل کردند.
در این میان علی رهبری گفت : «می‌خواهم کسی را تشویق کنید که رفیق روزهای سخت من بوده و هست.کسی که لحظه‌لحظه کنار من بوده و تحقق رویای پازل بند بدون بودنش امکان نداشت؛ آرین بهاری».
وی سپس درحالی‌که هواداران به ‌شدت آرین بهاری را تشویق می‌کردند ادامه داد : «امیدوارم روزی برسد که من و آرین باهم بخوانیم و این اتفاق حتماً خواهد افتاد».


قطعه دنیامی که به زودی به صورتتوسط این گروه پر مخاطب منتشر می شود نیز با اجرای زنده توسط علی رهبری و نواختن پیانو صورت گرفت.
محمد علیزاده، محسن رجب پور، سامان امامی ، حامد همایون ، فرشید ادهمی ، کیان دارات ، بابک بابائی و نیما معین ازجمله میهمانان حاضر در این کنسرت بودند و در آخر نیز قطعه نگم برات به برای هواداران حاضر در سالن اجرا شد.

اعضای گروه پازل را سعید جامع (درامز) ، نیما عباسی (گیتار الکتریک)، حمید یزدان فر (گیتار بیس)، نوید رهنما (سازهای کوبه‌ای)، میلاد دهقان (کیبورد) و سهراب ستاری (ویولن) تشکیل می دادند.
لازم به ذکر است این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری «آوازی نو» به مدیریت «حسن اردستانی» برگزار شد.
عکاس: کوروش جوان

جشنواره موسیقی فجر

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *