نخستین کنسرت پازل بند برگزار شد

164
0
اشتراک گذاری :

پازل بند که بعد از انتشار آلبوم «قایق کاغذی»، در جزیره کیش و شهر یزد کنسرت‌های خود را برگزار کرده بود، این بار کنسرت خود را در تهران اجرا کرد و در این کنسرت گلچینی از محبوب‌ترین قطعات آلبوم «قایق کاغذی» به همراه چند تک آهنگ منتشرشده خود را برای هواداران خود اجرا کردند .

در ابتدای اجرای این کنسرت آرین بهاری به روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی آمد و ریمیکسی از قطعات نمیمونه، گریه چیه و بارونای نم نم را اجرا کرد و پس از پایان هر آهنگ اعضای گروه پازل به‌ روی صحنه آمدند.
قطعات دریا، اصلا دلم خواست، یکی تو قلبمه، لحظه‌ به ‌لحظه، چشم چشم، چی میشه، خاطره بچگی، یه صدا، قایق کاغذی، آخرش رسید، کم‌کم، میخندم و گریه چیه قطعات دیگری بودند که به ترتیب اجرا شد و شبی زمستانی را با وجود هوادارانشان به گرم ترین شب سال تبدیل کردند.
در این میان علی رهبری گفت : «می‌خواهم کسی را تشویق کنید که رفیق روزهای سخت من بوده و هست.کسی که لحظه‌لحظه کنار من بوده و تحقق رویای پازل بند بدون بودنش امکان نداشت؛ آرین بهاری».
وی سپس درحالی‌که هواداران به ‌شدت آرین بهاری را تشویق می‌کردند ادامه داد : «امیدوارم روزی برسد که من و آرین باهم بخوانیم و این اتفاق حتماً خواهد افتاد».
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید