کنسرت های داغ پاپ در راه اند

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : خواننده های موسیقی پاپ پس از حدودا یک ماه استراحت دوباره به شروع برنامه می پردازند و طبق برنامه ریزی و مجوز های صادر شده خوانندگان خود را برای اجرای برنامه آماده می کنند.

 • حمید عسکری

حمید عسکری خواننده آلبوم “از عشق” ۲۷ تا ۲۸ تیر طی ۵ سانس در شهر کرمانشاه و در ۲۲ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت،در کنسرت های جدید این خواننده همچون مثل قبل آثاری از  آلبوم “کما” و تک آهنگ های جدیدش اجرا خواهد شد.

آلبوم موسیقی “از عشق” پنجم خرداد ماه امسال به صورت سراسری روانه بازار موسیقی شده است. در این آلبوم که پنجمین آلبوم رسمی حمید عسگری بعد از مجموعه آلبوم های «کما» و «خوشبختی» است دوازده قطعه موسیقایی برای دوستداران موسیقی عرضه شده بود.

۱۱۷۰۹۶_۲۷۹

 

 • مهدی احمدوند

مهدی احمدوند خواننده خوش صدا و جوان کشورمان که پس از منتشر کردن آلبوم “ازاین ساعت” تور کنسرت های خود را آغاز کرده بود برنامه کنسرت های تابستانی خود را نیز آغاز میکند.

احمدوند ۴ مرداد ماه طی یک سانس در شهر کرمان،۵ مرداد در شهر زرند ، ۶ مرداد در شهر بم و ۲۶ مرداد برای دومین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت.این کنسرت به همت موسسه ” آوای چنگ” و به تهیه کنندگی مهدی کرد برگزار خواهد شد.

۲

 

 • سعید شهروز

سعید شهروز خواننده بنام و خوش صدای کشورمان پس از وقفه ای طولانی تور کنسرت های خود را از شهر تهران آغاز میکند.شهروز طی یک سانس در پنجشنبه

۱ مرداد  در شهر تهران به روی صحنه خواهد رفت و به اجرای آثار خود می پردازد.این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری “نوای غزلک” برگزار خواهد شد.

۳۶۰۰۱۰_۳۵۷

 

 • سیروان خسروی

سیروان خسروی خواننده جوان کشورمان که این روزها درگیر تصویرش در کمپانی اکس دیده میشود نیز در ۴ مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی تهران طی ۲ سانس به روی صحنه خواهد رفت و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

DSC_0566

 • علی عبدالمالکی

علی عبدالمالکی خواننده آلبوم “مخاطب خاص” سه شنبه ۶ مرداد طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به اجرای قطعات آلبوم “مخاطب خاص” خواهد پرداخت.

عبدالمالکی تصمیم دارد بعد از کنسرت تهران، کنسرت های شهرستان خود را نیز آغاز کند که تازه ترین آن به برگزاری کنسرتی طی تاریخ ۴ مرداد ماه در شهرستان خوی باز می گردد.

۲ (۶)

 • مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده جوان کشورمان که چندی پیش سومین آلبوم موسیقیایی خود را به نام “مثل مجسمه” منتشر کرده بود حاشیه های ریز و درشت متفاوتی روبه رو بود ۹ مرداد ماه کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار میکند.

این برنامه اولین کنسرت آلبوم “ مثل مجسمه ” است و قرار است یراحی بعد از اجرا در تهران تور کنسرت شهرستان خودرا شروع کند.

Mehdi-Yarahi-6

 • مازیار فلاحی

مازیار فلاحی خواننده با احساس و پاپ که مدتی است کنسرتی را اجرا نکرده است سه شنبه ۱۳ مرداد ماه طی دو نوبت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کنسرت خود را برگزار می کند.

فلاحی قرار است از مهر ماه سال جاری تور اروپایی کنسرت های خود را با شعار «عاشقانه ها را پایانی نیست» در کشورخای آلمان، سوئد و انگلستان برگزار کند، در مردادماه امسال علاوه بر برپایی کنسرت در تهران ۲۸ تیر ماه در تنکابن، ۵ مرداد در لاهیجان، ۳ مرداد در بیرجند، ۳۰ تیر ماه در تالار رودکی اصفهان کنسرت هایی را برگزار می کند.

۳۹۵۹

 • محسن یگانه

محسن یگانه خواننده آلبوم “نگاه من” روز سی ام مرداد در تالار وزارت کشور طی دو نوبت کنسرت خود را اجرا می کند که در این اجرای زنده علاوه بر اجرای قطعات منتخب آلبوم «نگاه من»، قطعاتی از آلبوم های قدیمی این خواننده به صورت میکس اجرا می شود.

یگانه قبل از برگزاری کنسرت در تهران  ۲۹ تیرماه در سالن «داک تاک هال» دوبی، ۳۱ تیر در دهکده زاینده رودِ شهرستان چادگان اصفهان، ۶ و ۷ مرداد در رشت، ۸ مرداد در اصفهان، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ مرداد در شیراز و بعد از آن در شهرهای آستارا، رامسر، ایلام، بوشهر، کرمان، رفسنجان و سیرجان به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

DSC_8920

 • بابک جهانبخش

بابک جهانبخش دیگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان روزهای ۲۹ و ۳۰ مرداد ماه کنسرتی را طی دو نوبت به رهبری ارکستر رضا تاجبخش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می کند.

او در این کنسرت ها علاوه بر اجرای قطعات منتخب خود که برگرفته از آلبوم هایی چون «اکسیژن» و «مدار بی قراری» است تصمیم دارد تک آهنگ های جدید خود را نیز برای طرفداران اجرا کند.

این خواننده علاوه بر اجرای در تهران، روزهای ۲۹ تیر در آستارا و اول مرداد ماه در بندرعباس کنسرت هایی را اجرا خواهد کرد.

DSC_1358

 • شهرام شکوهی

شهرام شکوهی خواننده آلبوم “تا نفس هست” جدیدترین اثر خود را در ۱۹ و ۲۰ شهریور در سالن نمایشگاه بین المللی تهران پیشکش هواداران خود خواهد کرد،این کنسرت طی ۴ سانس و به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین برگزار خواهد شد.

در این کنسرت نیز قطعاتی از آلبوم های پیشین شکوهی نیز اجرا خواهد شد.

Shahram-Shokohi-571

 

 • احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده خوب و خوش صدای کشورمان که چندی پیش تیتراژ ماه عسل را نیز اجرا کرده است تور کنسرت های خود را از شهر کرمانشاه آغاز خواهد کرد.

طی این برنامه ریزی خواجه امیری ۹ مرداد در شهر همدان ،۱۱ مرداد در شهر سنندج و ۱۳ و ۱۴ مرداد در سالن انتظار کرمانشاه به دیدار هواداران خود خواهد رفت.

pcd877615e1457fc176fa344edf2f2d476_IMG22105161

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید