روزهای ابری طهران در تسخیر منظومه ی احساس

اشتراک گذاری :
کنسرت دوم دی بابک جهانبخش

کنسرت دوم دی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده با احساس موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین اجرای صحنه ای خود در سالن میلاد به روی صحنه رفت وباری دیگر به اجرای قطعات موسیقی خود پرداخت.

دوم دی ماه در واپسین روزهای زمستان ،سالن میلاد میزبان بابک جهانبخش بود تا وی باری دیگر با هواداران خود تجدید دیدار کند،وی با اجرای قطعه «طهران» به روی صحنه آمد و بعد از آن به احوال پرسی از مخاطبانش در سالن میلاد پرداخت.

بابک جهانبخش که نوید اجرای ویژه را به هوادارانش داده بود با انتشار قطعه «منظومه ی احساس» ساعاتی پیش از شروع کنسرت توانست بار دیگر نظر هوادارانش را به خود جلب کند.این قطعه نیز با استقبال زیادی از سوی مخاطبین همراه شد.

جهانبخش نیز در ادامه به اجرای قطعات «برف»،«منو بارون»،«کوچه به کوچه»،«دریا»،«همین یه بار»،«یه ساعت فکرراحت»،«شاید»،«منو نگاه کن»،«تورو دوست دارم»،«اکسیژن»،«روزای ابری»،«ای دل»،«منظومه احساس»،«چه حس خوبی»،«پاییز» و «خاص» پرداخت.

این کنسرت نیز مانند کنسرت های پیشین جهانبخش میزبان میهمانان ویژه ای بود که این شب را پرستاره تر میکرد، «محمدرضا گلزار» ، «امیر عباس گلاب» ، «امیرحسین رستمی» ، «رامین ناصرنصیر» ، «سارا منجزی» ، «حامد همایون» ، «سامان امامی» ،  «محسن رجب پور» و تعدادی از هنرمندان از میهمانان ویژه دو سانس کنسرت بابک جهانبخش بودند.

رضا تاج بخش ( رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد و پیانو)، بابک ریاحی پور(گیتار باس)، مسعود همایونی(گیتار الکتریک)، نیما حمیدی(درامز)، مهران فرشباف(پرکاشن)، بهنام حکیم(گیتار، بوزوکی)، انوشیروان تقوی (کیبورد) و کسری خدیور(ویولن) نوازندگانی بودند که جهانبخش را همراهی کردند.

لازم به ذکر است که این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین به تهیه کنندگی محمدرضا خانزاده برگزار شد و علاقمندان برای تهیه بلیت 19 بهمن بابک جهانبخش میتوانند با مراجعه به سامانه اکسیر کنسرت (exirconcert.com) نسبت به تهیه بلیت خود اقدام نمایند.

 

عکاس: مرتضی فیاضی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید