کنسرت مشترک اصفهانی ، علیزاده ، بنیامین ، شکوهی در آلمان

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، محمد اصفهانی، بنیامین بهادری ، محمد علیزاده و شهرام شکوهی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه سال نود و پنج در «اوبرهاوزن» آلمان روی صحنه می‌روند تا نخستین کنسرت خواننده های داخل ایران در این شهر روی صحنه برود.

شایان ذکر است بنیامین بهادری در حال همکاری با محمدرضا گلزار و همسر جدید خود در فیلم سینمایی هندی به نام «سلام بمبئی» می باشد.

جدید ترین قطعه محمد علیزاده به نام خستم نیز مشترکا با میثم ابراهیمی در نوروز ۹۵ منتشر شد.

تهیه کننده این برنامه درباره سالن اجرای کنسرت اعلام کرد که : مکانیسم برگزاری کنسرت در این سالن و البته کلیه سالن های اروپا و خارج از کشور بدین گونه است که همه قراردادهای واگذاری سالن در طول سال به صورت EXCLUSIVE (اختصاصی) منعقد می‌شود. این نوع قراردادها بدین معنی است که تمام برنامه گذارانی که قصد برگزاری کنسرت ایرانی دراین سالن را دارند باید از طریق شخصی که قرارداد این سالن کنسرت برای اجراهای ایرانی را در اختیار دارد، پیش برود و به مرحله اجرا برساند. برنامه گذاران ایرانی اروپا و آمریکا کلا ده الی بیست نفر هستند که همه همدیگر را می‌شناسیم و برای این برنامه هم من حدود چهار سال است که در حال برنامه‌ریزی هستم و خوشحالم که می توانم نسبت به برگزاری این برنامه مهم اقدام کنم.

این گزارش می‌افزاید این کنسرت با جزئیات ذکر شده، در تاریخ ۲۴ اردیبهشت نیز در شهر استکهلم سوئد روی صحنه خواهد رفت.

موضوع جالب تر این است که مهران غفوریان قرار است به عنوان مجری در این برنامه حضور داشته باشد و در بخش های مختلف آن روی صحنه بیاید.

 

 

منبع : موسیقی ما

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید