سینا حجازی برای دومین بار در تهران به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، حجازی شب خودش را با اجرای قطعه ی “بادبادک” شروع کرد و انرژی زیادی را به طرفداران خاص خود منتقل کرد.

پس از اجرای قطعه اول به ترتیب قطعات “بارون، لیلی و بذار بگن” خوانده شد. سینا حجازی قبل از اجرای “لیلی” در مورد این قطعه و قطه ” دیدی داری” گفت: تاریخ دوبار تکرار میشه، یکی به صورت تراژدی و یکی به صورت کمدی، که البته “دیدی داری” و “لیلی” تراژدی هایی هستند که هم من و هم شماها بهشون خندیدیم.

در ادامه قطعات ” ماما، خودتی ،باریدم، دیدی داری، هارمونی،زن معمولی، یعنی صبح شده ، رفیق، آی دل و تیک تیک تیک ” اجرا شد.حجازی برای اولین بار از قطعه ” من خوابشو دیدم ” با مضمون صلح، پرده برداری کرد که با استقبال کم نظیری از سوی طرفداران برخوردار شد.

از مهمانان برنامه میتوان به ” سروش صحت، زهرا عاملی ، علی اوجی، نیلوفر خوش خلق، شیوا ابراهیمی و امید حاجیلی ” اشاره کرد. در هنگام معرفی امید حاجیلی، ارکستر سینا حجازی قطعه ” دلبر” خود حاجیلی را نواختند و انرژی مضاعفی به سالن دادند.

بابک صفرنژاد(ساز دهنی)، داریوش بیژنی(ساکسوفون و رهبر ارکستر) ، حسین شریفی (ترومبون) ، علی ضرابی و فرید شیخی ( ترومپت) ،آرش احمدی (گیتار الکتریک) ، سعید خیرخواه ( کیبورد) ، شروین شهوازی ( گیتار آگوستیک) ، ایمان قیاصی ( پرکاشن) ، آرش عیوضی ( گیتار بیس) ، سینا پرتوی ( درامز) نوازندگانی بودند که سینا حجازی را در این اجرا یاری کردند.

در ادامه عکس های این کنسرت را از دوربین احسان مهری مشاهده میفرمایید.

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: کاوش میر آقاسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید