زانیار با چالش مانکن به روی استیج سالن میلاد رفت

اشتراک گذاری :
کنسرت زانیار خسروی 11 آذر

کنسرت زانیار خسروی 11 آذر

پس از حدود وقفه دوماهه خوانندگان این بار زانیار خسروی در 11 آذرماه در سالن میلاد به روی صحنه سالن میلاد رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

این کنسرت با سورپرایزهای ویژه ای نیز همراه بود که اولین آنها اجرای قطعه «شدی همه دنیام» بود.زانیار در ادامه قطعاتی چون : «زود گذشت» ، «امید دارم هنوز» ، «چشمای رویایی» ، «حس کمیاب» ، «جاذبه» ، «دستی دستی» ، «هی تو» ، «ریسک» ، «مهتاب» ، «فکر بکر» ، «نه، نمیشه» ، «اما دلم واست تنگ میشه» ، «بدون تو» ، «من میلیونر نیستم» و «طفره نرو» را برای هوادارانش اجرا کرد.

از اتفاقات جالب این کنسرت دعوت زانیار خسروی از هوادارانش برای چالش مانکن بود،چالشی که چندی است جهانی شده و کسانی که قصد حضور در این چالش را دارند باید ثابت و صامت باشند.

مسعود صادقلو،سیروان خسروی،محمدرضا عقیلی و کیمیا علیزاده از چهره های سرشناس حاضر در سالن بودند.

خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، علیرضا ثناعی (گیتار آگوستیک)، امیر محمدی (ساکسوفون)، امیر فرهودنیا (گیتار بیس)، امین راد (درامز) و امیر میلاد نیکزاد (پیانو و رهبر ارکستر) در این کنسرت زانیار را همراهی کردند.

این کنسرت به همت موسسه آوای فروهر به مدیریت محمدحاتم پور و مجتبی حاتم پور برگزار شد.شما میتوانید عکس های «علیرضا یوسفی» را در ادامه ببینید و یا در صورت دلخواه دانلود نمایید.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید