زانیار با چالش مانکن به روی استیج سالن میلاد رفت

اخبار جدید | موسیقی

کنسرت زانیار خسروی 11 آذر

پس از حدود وقفه دوماهه خوانندگان این بار زانیار خسروی در 11 آذرماه در سالن میلاد به روی صحنه سالن میلاد رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

این کنسرت با سورپرایزهای ویژه ای نیز همراه بود که اولین آنها اجرای قطعه «شدی همه دنیام» بود.زانیار در ادامه قطعاتی چون : «زود گذشت» ، «امید دارم هنوز» ، «چشمای رویایی» ، «حس کمیاب» ، «جاذبه» ، «دستی دستی» ، «هی تو» ، «ریسک» ، «مهتاب» ، «فکر بکر» ، «نه، نمیشه» ، «اما دلم واست تنگ میشه» ، «بدون تو» ، «من میلیونر نیستم» و «طفره نرو» را برای هوادارانش اجرا کرد.

از اتفاقات جالب این کنسرت دعوت زانیار خسروی از هوادارانش برای چالش مانکن بود،چالشی که چندی است جهانی شده و کسانی که قصد حضور در این چالش را دارند باید ثابت و صامت باشند.

مسعود صادقلو،سیروان خسروی،محمدرضا عقیلی و کیمیا علیزاده از چهره های سرشناس حاضر در سالن بودند.

خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، علیرضا ثناعی (گیتار آگوستیک)، امیر محمدی (ساکسوفون)، امیر فرهودنیا (گیتار بیس)، امین راد (درامز) و امیر میلاد نیکزاد (پیانو و رهبر ارکستر) در این کنسرت زانیار را همراهی کردند.

این کنسرت به همت موسسه آوای فروهر به مدیریت محمدحاتم پور و مجتبی حاتم پور برگزار شد.شما میتوانید عکس های «علیرضا یوسفی» را در ادامه ببینید و یا در صورت دلخواه دانلود نمایید.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *