کنسرت جولانگاه دشمن است

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی : آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس در حرم رضوی با اشاره به خطر نفوذ دشمن در تغییر اعتقاد و هنجارها اذعان کرد: دشمن ابتدا با بهانه تعامل و ایجاد رابطه دوستانه و همچنین تقویت اقتصاد به داخل کشور نفوذ می‌کند اما آن روزی که دشمن وارد کشور شود، جز براندازی اسلام و قرآن در آن سرزمین به هیچ‌چیز دیگری قانع نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان در این مورد وظیفه زیادی دارند و باید در تصمیم‌گیری‌ها به‌طوری تدبیر کنند که راه برای نفوذ دشمن به هر طریقی مسدود کنند افزود: رهبری فرمودند نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن خطرناک‌تر از نفوذ امنیتی است.

وی ادامه داد: مردم موظف هستند تا مجموعه عوامل و عناصری که عامل نفوذ سیاسی و فرهنگی کشور می‌شود را مسدود کنند.

آیت‌الله علم الهدی ابراز داشت: مسئولان و نیروهای سپاه که به تعبیر رهبری وظیفه حفظ انقلاب بر گردن آنان است، در خط مقدم این حرکت قرار داشته و بعد از آن تمام مردم باید بسیج شوند و در این راه مبارزه کنند.

 

  • برگزاری کنسرت ها جولانگاه دشمن است

خطیب جمعه مشهد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه موسیقی یک مسئله شرعی بوده و هر فردی باید بنابر نظر مرجع تقلید خود به آن عمل کند، بیان کرد: اما اجرای کنسرت ها جولانگاه بی‌بندوباری و یکی از راه های نفوذ دشمن است که سعی دارند تحت عنوان هنر این مسئله را رایج کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: اگر دشمن موفق شود بی‌ بند و باری و بی حجابی را در جامعه تحت عنوان هنر رواج دهد می‌تواند اعتقادات جوانان را عوض کرده و این به معنای نفوذ فکری است که رهبری به مقابله با آن تأکید داشتند.

 

  • دشمن درصدد تغییر اعتقادات جوانان ایرانی است

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: جوانی که تحت عنوان آزادی، به شهوت‌ رانی روی بیاورد دیگر پای انقلاب و نظام خود نخواهد ایستاد زیرا دیگر اعتقادی به هیچ اصولی ندارد.

آیت‌الله علم الهدی ابراز کرد: دشمن سعی دارد احساس عقیده‌ای که باعث شد جوانان ما در شب‌های عملیات زیر باران گلوله قرار بگیرند را از آنان سلب کند و این کار را نیز با موی پریشان یک دختر بی‌حجاب و یا با پریدن یک دختر و پسر در صحنه‌ های کنسرت انجام دهد.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید