کدام خواننده‌ ها کنسرت نوروزی دارند؟

اشتراک گذاری :
کنسرت های نوروزی خوانندگان

عید نوروز است و سفرهای نوروزی به زودی آغاز خواهد شد که عمده مسافرت های مردمان عزیز کشورمان به شهرهای شمالی و جنوبی کشورمان است.

به گزارش رادیو پارسی ، با آغاز سفر های نوروزی مردم عزیزمان خوانندگان و هنرمندان ما نیز از این فرصت استفاده کرده اند تا مدت بیشتری را در کنار مردم خونگرم مهربان کشور باشند.طبق برنامه ریزی های انجام شده خوانندگان در شهرهای مختلف ایران عزیزمان به اجرای برنامه خواهند پرداخت که این کنسرت ها به صورت زیر است :

 

  • احسان خواجه امیری

احسان خواجه‌ امیری ۱۰ فروردین‌ ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در سالن همایش‌های بندر انزلی کنسرت خواهد داشت که قیمت های این بلیت بین ۴۰ تا ۹۵ هزار تومان قیمت گزاری شده است.

  • محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان که این روزها درگیر ساخت جدیدترین آلبوم خود نیز است ۷ فروردین‌ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در مرکز همایش‌ های بندر انزلی روی صحنه خواهد رفت. قیمت بلیت‌ های این اجرا ۴۰ تا ۹۰ هزار تومان تعیین شده است. علیزاده ۸ فروردین‌ماه نیز به شهر رشت سفر خواهد کرد و اجرایی در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در «تالار مجلل رشت» برگزار خواهد کرد. بهای بلیت‌های این کنسرت نیز ۶۰، ۷۰ و ۸۰ هزارتومان است. 

  • مازیار فلاحی

مازیار فلاحی ۸ فروردین‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت تا این سالن پس از مدت‌ها میزبان موسیقی پاپ باشد. مخاطبان برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومانی تهیه کنند.

  • گروه «دنگ شو»

گروه «دنگ شو» نیز این بار در تهران ماندگار شده است و ۹ فروردین‌ سالن همایش‌ های برج میلاد ماه میزبان گروه موسیقی «دنگ‌شو» خواهد بود که اجرایی را ساعت ۲۲ روی صحنه می‌برد. قیمت بلیت کنسرت «دنگ‌شو» هم ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومان است.

  • بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان نیز پنج شنبه ۲۷ اسفند و پنجشنبه ۵ فروردین در تالار شهر جزیره کیش در سایت ۱ بامداد به روی صحنه خواهد رفت و به اجرای برنامه خواهد پرداخت که قیمت بلیت های این برنامه ۴۵ تا ۹۵ هزار تومان قیمت گزاری شده است که علاقمندان میتوانند برای خرید این بلیت به سامانه ایران کنسرت مراجعه و نسبت به خرید بلیت های خود اقدام نمایند.

  • ناصر وحدتی

ناصر وحدتی ۹، ۱۰ و ۱۱ فروردین‌ماه برای همشهریانش کنسرت می‌دهد. اعضای گروه «گیل و آمارد» که به اجرای قطعات فولکلور می‌پردازند، در این سه شب ساعت ۲۱ در سالن خاتم‌الانبیاء رشت با مخاطبان‌شان دیدار خواهند کرد. بهای بلیت‌های این کنسرت ۲۵، ۳۵ و ۴۵ هزار تومان است.

  • علی عبدالمالکی

علی عبدالمالکی نیز که یکی از خوانندگان جوان موسیقی پاپ است ، ۹ فروردین‌ماه ساعت ۲۱ در سالن‌ همایش‌های بندر انزلی به دیدار هوادارانش می‌رود. بهای بلیت‌های این اجرا هم ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان اعلام شده است.

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید