کتاب “بامن بنویس” رونمایی شد

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، این کتاب مجموعه ای از دل نوشته های شهرام سیجوانی است که توسط انتشارات اردیبهشت چاپ شده و به همراه کتاب مجموعه آلبوم دکلمه اشعار با آهنگسازی حمید نوری در موسسه فرهنگی هنری نهال تهیه شده و به علاقه مندان ارائه می شود.

در ابتدای مراسم رونمایی این کتاب پس از خوشامد گویی محمدرضا آبیار مجری برنامه شهرام سیجوانی نیز به خیر مقدم گویی پرداخت و پس از آن اجرای زنده حمید نوری با تکنوازی تار و دکلمه شعر گل مریم توسط شهرام سیجوانی انجام شدکه برای دوستداران وی همراهی شیرینی شعر و همراهی با موسیقی بسیار دلنشین بود.

مهمان ویژه شهرام سیجوانی در این برنامه فرمان فتحعلیان بود که با روی سن آمدن پس از تشکر و آرزوی موفقیت برای شهرام سیجوانی گفت:”در دنیای بدیها وظیفه شعرا این است که با قلمشان دنیارا به صلح برده و قلب انسانها را بهم نزدیک کنند”

پس از سخنرانی فرمان فتحعلیان با تکنوازی گیتار به اجرای زنده قطعات صلح ابدی ، ناجی ، مست و خراب  پرداخت.

در ادامه  شاعرانی چون ; احسان بایگی ، سجاد عزیزی آرام (متخلص به زمستان – دبیر کانون زمستان ) ، شایان رسول زاده ، ارغوان جهانگیری ، محمد رضا آبیار ، داوود رحمت اللهی ، نوشین سامانی به روی استیج آمده و به خواندن شعر پرداختند.

از اجرا های دیگر سهراب فتحعلی زاده نوازنده تار بود که به اجرای شعر کیستم با دکلمه شهرام سیجوانی ، یک اثر از استاد خود عالی نژاد و اثری در مقام گلبهار پرداخت.

و در ادامه اجراها بابک اکبرپور که آلبوم نهایت آرزو را پیش رو دارد به اجرای تکنوازی پیانو و اجرای قطعه imagine   از john lenon   پرداخت.

علی مافی همچنین خواننده دیگر برنامه بود که به اجرای قطعات ” چیزی نمونده ” ، ” دارم عاشق میشم انگار” پرداخت که شور بسیاری به برنامه داد.

در انتها نیز شهرام سیجوانی با دکلمه شعر رسوایی مراسم را به پایان برد.شما در ادامه میتوانید عکس های این مراسم را از نگاه نیلوفر مهرابی تماشا کنید :

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: امین غلامی

عکس: نیلوفر مهرابی

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید