ژاله صامتی:روی حمایت مردم برای این نمایش باز حساب کرده ایم/نشست خبری نمایش یادم تو را فراموش برگزار شد

175
0
اشتراک گذاری :
نشست خبری نمایش یادم تورافراموش

نشست خبری نمایش «یادم تو را فراموش» به نویسندگی «پوریا کاکاوند» و کارگردانی «ژاله صامتی» روز سه شنبه در تالار باران با حضور ایرج سنجری تهیه کننده و بازیگر,ژاله صامتی کارگردان و بازیگر,فاطمه گودرزی و پژمان جمشیدی بازیگران این نمایش برگزار شد. در ابتدای این نشست ژاله صامتی صحبت های خود را این گونه آغاز کرد که این نمایش از نهم تیرماه در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت. امیدوارم بتوانیم همراه با گروه، نظر مخاطبین را جلب کنیم. وی ادامه داد طرح این داستان را ابتدا به نویسنده ی دیگری داده بودم اما این همکاری منجر نشد و با پوریا کاکاوند همکاری کردیم.

به گزارش رادیو پارسی ،ایرج سنجری به عنوان تهیه کننده این نمایش گفت:ما این کار را بدون هیچ گونه حمایتی از سوی مسئولین ساختیم و اجرا خواهیم رفت. ما در مملکت خودمان احساس غربت میکنیم. هیچ کس از ما حمایت نکرد و برای این نمایش فقط روی حمایت مردم حساب کرده ایم. وی همچنین گفت، تئاتر دچار رانت ومافیا شده است. از ما که گذشت اما امیدوارم این وضعیت بد تئاتر برای جوانانی که میخواهند کار کنند,باقی نماند و اوضاع مناسب شود.

 

 

ژاله صامتی همچنین در مورد انتخاب بازیگران این نمایش گفت:

تمام انتخاب هاازاول مد نظرم بود بجز فاطمه گودرزی.بجای ایشان قرار بود دوست دیگری حضور داشته باشند، اما چون در خارج از کشور حضور داشتند و از لحاظ زمانی با همدیگر هماهنگ نمی شدیم بنابراین به دوست خودم «فاطمه گودرزی» پیشنهاد بازی دادم. با خانم گودرزی من حدود ۱۸سال پیش اشنا شدم و در تمام این سال ها دوست بودیم تا اینکه این نمایش فرصتی شد با همدیگر همکاری کنیم و ایشان از هیچ مهربانی دریغ نکردند.

 

 

فاطمه گودرزی نیز به عنوان یکی از بازیگران این نمایش گفت: چون از نظر روحی و اخلاقی با ژاله صامتی همراه بودم، پیشنهاد کار او را پذیرفتم و پیشنهاد ایشان به من حس خوبی داد و با توجه به کمبود زمان اما ژاله صامتی به من قوت قلب میداد که کار را می رسانیم و مطمین هستم این کار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

پژمان جمشیدی نیز در مور حضور خود در این نمایش گفت: من افتخار همکاری با خانم صامتی را در نمایش «پپرونی برای دیکتاتوری» را داشتم. وقتی این نمایش به من پیشنهاد شد با وجود اینکه هنوز متنی اماده نبود اما من کار را قبول کردم. در این نمایش نقش یه پسر پایین شهری دوست داشتنی را بازی میکنم، که به دلیل اشتباهی که دچارش می شود,به جبران اشتباهش برمی آید و این داستان را شکل می دهد.

 

 

در اخر این نشست ژاله صامتی در مورد فضای داستان گفت: فضای این کار رئال است و اتفاق و عجیب و غریبی در داستان نمی افتد و مثل زندگی هر روزه ی ماست.داستان این نمایش در مورد زندگی یک هفته ی یک خانواده است که بدون اتفاقی روزهای خود را می گذرانند.

(لازم به ذکر است این نمایش از نهم تیرماه هر شب ساعت۲۱:۳۰در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت).

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید