چهارمین برنامه هزارصدا از بخش پاپ در فرهنگسرای ارسباران

اخبار جدید | موسیقی

چهارمین برنامه هزارصدا از سری جدید بخش پاپ در روز سه شنبه 2 شهریور با اجرای آقای آرش نصیری در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
کارشناسان این برنامه آقایان اهورا ایمان در بخش ترانه،امید حاجیلی در بخش خوانندگی،مهرداد نصرتی در بخش آهنگسازی به عنوان داور و همچنین آقای بابک قادری به عنوان خواننده مهمان حضور داشتند.
در این برنامه هفت خواننده پاپ شرکت کردند که در نهایت یک نفر به مرحله ی بعدی راه پیدا کرد.
در ابتدای اجرای شرکت کنندگان ابتدا فیلم معرفی و سوابق خواننده نشان داده شد.
در این برنامه تمامی گزینه های خوانندگی از جمله نوع پوشش و نحوه ی اجرا و ارتباط با مردم مورد داوری قرار میگرند.
آقایان همایون ابراهیمی،ابراهیم احمدی،رضا احمدی،مهران موسوی،امیرعباسی،سعید بهرامی،ایلیا الهی یار افراد شرکت کننده در این برنامه بودند که به اجرا پرداختند.
در این برنامه خواننده نوجوان ماهان میرنصیری آهنگی از استاد همایون خرم (دیدم تو خواب وقت سحر) رو اجرا کرد که با تشویق داوران و افراد حاضر در برنامه رو به رو شد.آقای حاجیلی در مورد لباس ماهان میرنصیری سوال کردن، وی گفت مادرش طراحی کرده است و نوع اجرا و حرکات هم توسط مادرش صورت گرفته است.
خواننده مهمان برنامه آقای بابک قادری ضمن اجرای چندقطعه از آثار خود به معرفی آلبوم خود به نام( حرفی برای نگفتن) پرداخت.
همچنین آقای اهورا ایمان با نوازندگی پیانو آقای وحید مهراد به اجرا پرداختند و شعری با گویش کرمانی که سروده بودن را اجرا کردند. آقای اهورا ایمان ترانه سرای شناخته شده ای است که با بسیاری از خوانندگان طراز اول همکاری کردند و چندسالی است که به خوانندگی و آهنگسازی پرداخته اند.در پایان اجرا آقای حاجیلی گفت: آقای اهورا ایمان یکی از معدود ترانه سراهایی هستن که کار خوانندگی را هم خیلی خوب انجام میدهند و از همین جا من برای حضور در کنسرت شهریور از ایشان دعوت میکنم.
در انتها آقای حاجیلی یکی دو بند از یک قطعه خود را اجرا کردند که مردم همراهی کردند.
در پایان کارشناسان پس از مشورت نهایی رای خود را توسط آقای حاجیلی اعلام کردند.
نفر اول: رضا احمدی ، دوم: امیر عباسی و سوم: همایون ابراهیمی
بنابر اعلام آقای آرش نصیری برنامه ی هزارصدای سنتی چهارشنبه 10 شهریور برگزار میشود.

دانیال زنگنه

شناخت سطحی من در حوزه خبر " هنر " مرا به این نیاز رساند که در سال های اخیر فعالیت حرفه ای تری در این راستا داشته باشم تا با اهالی این بخش خلا های موجود را بر طرف کنیم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *