زریابی پورناظری و آنتونیو ری در شب های موسیقی بارانا

اشتراک گذاری :
زریابی پورناظری و آنتونیو ری در شب های موسیقی بارانا

آخرین شب اجراهای شب های موسیقی بارانا به اجرای سهراب پورناظری و آنتونیو ری اختصاص داشت.
به گزارش خبرنگار موسیقی رسانه هنر رادیوپارسی نوازنده برجسته گیتار فلامنکو ،آنتونیو ری در بخش اول به اجرای قطعات زیبایی که شامل چهار قطعه آوازی و ریتمیک بود پرداخت ، در ادامه این اجرا نوبت به سهراب پورناظری ، تنبور نواز خوب کشورمان و گروه او رسید که همایون نصیری «نوازنده‌ی پرکاشن»، سپند دادبه «بربت»، مهیار طریحی «سنتور»، آرین کشیشی «گیتاربیس» و سهراب رمضان زاده «درامز» سهراب را در این اجرا همراهی کردند که این هراهی اجرای سازآوازی دلنشین را در دستگاه «نوا» در پی داشت.
سهراب پورناظری در ادامه این اجرا دستگاه نوا را در پیش گرفت و به خوانش چند قطعه برای مخاطبان پرداخت که شاید شاخص ترین و زیبا ترین آن ، تصنیف « من طربم ، طرب منم » بود که تشویق های بسیار مخاطبان تاییدی بر این حرف بود و اما تکنوازی مقام سحری و قطعه سحری با تکنوازی تنبور سهراب تکیمیل کننده این بخش جذاب اجرا بود.
باران و اصفهان و دریا ، سه واژه غریب که نامهای تصنیف های بزرگی را به دوش میکشند که در ادامه این اجرا سهراب پور ناظری و آنتونیو ری به همراه گروه خود و حضور مهیار طریحی به اجرای آن پرداختند.
شب‌های موسیقی بارانا از پنج‌شنبه‌شب ۲۱ مردادماه با اجرای کامکارها آغاز شد و در ادامه اجرای کیخسرو پورناظری و گروه شمس، اجرای مشترک گروه کامنت و داماهی، اجرای شهرداد روحانی و اجرای گروه پالت را به همراه داشت و در ششمین شب شاهد اجرای لوریس چکناواریان و با اجرای سهراب پورناظری و آنتونیوری به پایان رسید. طبق اعلام مسئولین برگزارکننده، پنج درصد از فروش بلیت‌های این کنسرت به کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک و درصدی دیگر برای حمایت از موسیقی‌دانان در حوزه‌ سلامت و رفاه در نظر گرفته شده بود.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید