پس از رضا صادقی این بار امین حیایی آمریکا دیده شد

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

بازیگر سرشناس ، جوان و خوشتیپ این روزهای سینمای ایران که با کمدی زیبا و البته پرمخاطب «ناردون» روی پرده سینما های تهران است مدتی است در ایالات متحده آمریکا به سر می برد.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی ، امین حیایی پس از بازگشت به ایران ساعت ۲۱ امشب در پردیس آزادی خواهد بود تا علاوه بر دیدار و گفتگوی رودررو با مخاطبان «ناردون» و هواداران و سینمادوستان همراه با آنها به تماشای این فیلم بنشیند، امین حیایی از چند روز گذشته این قول را به هواداران داده بود. در این دیدار دست اندرکاران تولید “ناردون” و تعدادی از همبازیان حیایی  از جمله سیروس گرجستانی و شهرام قاعدی حضور خواهند داشت. ناردون که از حضور امین حیایی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، امیر نوری، لیلا اوتادی و شهرام قاعدی سود می برد توسط و فریدون حسن پور ساخته شده است همچنین برای کامل شدن عوامل باید ذکر کرد که منصور سهراب پور تهیه کننده فیلم است.

پس از رضا صادقی این بار امین حیایی آمریکا دیده شد

این فیلم اغلب در طبیعت بسیار زیبا و دلنشین شمال کشور ضبط شده و فیلم داستانی پرحادثه را درباره آدمهایی روایت می کند که بنا میشود برای کمک به کاهش هزینه هایشان، مراسم عروسی خود را همزمان با مراسم عزا برگزار کنند که پخش کننده این فیلم کمدی رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی است و فیلم در بیش از ۶۰ سینما در سراسر کشور روی پرده است.

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *