حضور هنرمندان در كنسرت «ناگفته» شهرام و حافظ ناظري

اشتراک گذاری :
حضور چهره ها در كنسرت "ناگفته" شهرام و حافظ ناظري

کنسرت  ناگفته شب گذشته در حالی چهارمین اجرای خود را به پایان رسانید که میزبان صاحب نامان و مدیران بسیاری بود. عادل فردوسی پور، محمد صالح اعلا، علیرضا شجاع نوری، مسعود اطبایی، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا و دکتر شهرام گیل آبادی رییس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری ازجمله مهمانای بودند که به تماشای اجرای ناگفته نشستند.

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی ، حافظ ناظری در چهارمین شب از اجرای کنسرت ناگفته که در محوطه باز برج میلاد برگزار می شود از تهیه یک فیلم جهانی برای کنسرت ناگفته خبر داد.
 
وی در این رابطه گفت:«قرار است با همکاری مخاطبینی که به دیدن کنسرت نا گفته آمده اند این فیلم را بسازد و سپس در جهان منتشر کند و هدف از این اقدام را تشکر از استقبال ۲۴۰۰۰ نفری مردم و ثبت شب های ماندگار کنسرت ناگفته برای آیندگان دانست.»
 
تا به امروز هنرمندان و صاحب نامانی چون اصغر فرهادی، شهرام مکری، علی مرادخانی، علی اصغر مونسان، عیسی علیزاده، روزبه نعمت الهی، مریلا زارعی، منصور ضابطیان، آنا نعمتی، رضا رویگری، بهاره کیان افشار، گلاره عباسی،مونا برزویی، الهام پاوه نژاد، اکتای براهنی و … به تماشای ناگفته نشسته اند.
 
«ناگفته» تا به امروز چهار بار و برای شش روز تمدیده شده تا بتواند رکورد ۲۴۰۰۰ نفری کنسرت را به نام خود ثبت کند.
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید