هشدار دروازه بان لیگ برتری به امیر تتلو !

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی به نقل از موسیقی ما ، این آلبوم «رویای تازه» نام دارد که علی شمس الهی این اثر را تحت امتیاز موسسه نشر «آوای سوته دلان» روانه بازار موسیقی کشور خواهد کرد.

 وی اواخر سال ۸۸ بود که با یک شرکت فرهنگی هنری قرارداد انتشار نخستین آلبوم رسمی خود را بست. به مرور ماجرای شمس الهی و این شرکت هنری کمی مشکل دار شد و همین باعث شد که نخستین آلبوم او به نام «پرواز» در ضعیف ترین حالت محتوایی و کیفی به بازار موسیقی بیاید و پخش شود و به گفته خودش همین نوع انتشار در آن زمان باعث شد  دچار سرخوردگی بدی شود و مدتی را از موسیقی دور باشد.

وی درباره علاقه اش به هنرمندان پاپ میگوید: من از همان ابتدا صدای آقای ناصر عبداللهی را خیلی دوست داشتم. روزبه نعمت اللهی و محسن یگانه و بنیامین هم از جمله هنرمندانی بودند که آثارشان را دنبال می کردم.

و علی شمس الهی درباره بزرگترین آرزویش میگوید : حتما روی استیج رفتن و اینکه آهنگ ها و آثارم را مردم با من بخوانند. این منتها علیه آرزوهای من است.

حالا به سراغ مسئله مهم امیر تتلو برویم که امیر تتلو خواننده موفقی است که بزرگترین آرزویش فوتبالیست شدن است. علی شمس الهی نیز هم فوتبالیستی است که بزرگترین آرزویش خواننده شدن است. شمس الهی نیز برای این موضوع هشداری به امیر تتلو آماده کرد و گفت : من صدای امیر تتلو را شنیده ام و کارهایش را هم این ور و آن ور شنیده ام. اگر به من باشد به امیر تتلو می گویم که اصلا سمت فوتبال نیاید! چون فوتبال فکر نیست. بیشتر جسم است و هزاران پیچ در پیج و مسیر عجیب و غریب دارد. خیلی از فوتبالیست ها بزرگ ما الان بدون تیم هستند بعد آنوقت امیر تتلو می خواهد یک شبه در بهترین تیم های ایران بازی کند؟! اگر هم بتواند به واسطه رابطه وارد فوتبال شود، قطعا نمی تواند در این فضا دوام بیاورد. در این موضوع شک نکیند.

 

 

منبع : موسیقی ما

نویسنده : آرمین اسرافیلی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید