نگاه یگانه به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – شایان چگینی : محسن یگانه خواننده آلبوم « نگاه » برای اولین بار با این آلبوم در سالن میلاد تهران به روی صحنه رفت.

کنسرت با اجرای قطعه «چقدر دیر» از آلبوم جدید «نگاه» آغاز شد. بعد یگانه به گفتگو با مردم پرداخت و ضمن یادآوری نزدیک بودن روز تولدش  از هواداران خواست که با انرژی تا پایان کنسرت همراهی‌اش کنند.«خیابونا» قطعه‌ای بود که در ادامه اجرا شد و بعد از آن تکنوازی ویلن عماد نکویی برای چند دقیقه سالن را آرام کرد. تکنوازی‌ای که به ترکیبی از چهار اثر قدیمی یگانه شامل «آخه دل من»، «بمون»، «عذاب» و «تو حتی» متصل شد .بعد از آن قطعات : «سکوت» ، «نشکن دلمو» ، «درکم کن» ، «هوایی شدی» و «دیوار» اجرا شد و یکی از حاشیه های این کنسرت فراموشی ترانه قطعه «دیوار» بود که اورا مجبور به تکرار مجدد بیت های قبلی کرد.

بعد از آن «هوایی شدی» شور و حال را به سالن بازگرداند. «دلکم» یکی دیگر از قطعات آلبوم جدید بود که به آثار قدیمی یگانه شباهت بیشتری دارد و به همین دلیل فضای حاکم بر سالن تغییر کرد.

در ادامه  قطعات «باورم کن» از آلبوم «حباب» و سپس «بازم بخند» اجرا شد،بعد از این اجرا،دوباره «درکم کن» را اجرا و حاضران باز هم به تحرک روی آوردند. هوادارانی که تقریبا تمام قطعات را از حفظ می‌خواندند و  با یگانه همراهی می‌کردند.

یگانه در پایان اعلام کرد که به زودی سراغ آلبوم تازه می‌رود که با چهار آلبوم قبلی خود فضای کاملا متفاوتی خواهد داشت.

این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر با مدیریت برادارن «حاتم پور» در ۲ روز و در ۴ سانس برگزار شد،لازم است اینجا از آقای «حسینی»  (مدیر روابط عمومی موسسه ی آوای فروهر) برای همکاری بی دریغشان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

شما میتوانید در ادامه عکس هایی از نگاه حمید جان بزرگی را تماشا کنید.

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :