حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی هستم خبرنگار رسانه که چندی است به دنیای موسیقی آمده ام .. گاهی مینویسم که شاید قلم من دلهره هایم را راحت تر از زبانم بیان کند ...

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

دانیال زنگنه

شناخت سطحی من در حوزه خبر " هنر " مرا به این نیاز رساند که در سال های اخیر فعالیت حرفه ای تری در این راستا داشته باشم تا با اهالی این بخش خلا های موجود را بر طرف کنیم ...

سحر یاری

وقتی دلتنگی چیزی بجز موسیقی نمیتونه آدم رو آروم کنه ، شاید دلیلی که من رو سمت موسیقی سوق داد همین دلتنگی ها بود. سحر یاری هستم یک ساله که در عرصه هنر فعالیت میکنم و به این همکاری افتخار میکنم.

شمیم شهلا

علاقه به سینما و تئاتر را از آموزش بازیگری آغاز و با بازی در یک سینمایی و کار در سه تئاتر ادامه، سپس با نوشتن نقدهای سینمایی خود را معرفی کردم. علاقه ام را به صورت آکادمیک هم ادامه دادم و در حال حاضر دانشجوی ارشد پژوهش هنر هستم. به عنوان خبرنگار سینما و تئاتر فعالیت میکنم و در زمینه ی نقد سینمایی با روزنامه و سایت های سینمایی همکاری میکنم.

عرفان حاجی مولانا

موسیقی و عکاسی دنیای من است . به تازگی در حوزه موسیقی به تهیه خبر و عکاسی مشغول شدم

نكيسا الوندي

علاقه به موسيقي يك ميراث خانوادگي بود و علاقه به قلم به دستي از وقتي قوت گرفت كه به جاي محاسبه و علوم، همچنان ادبيات فقط مي فهميدم و كم كم شدم حال حاضرم.استعداد موجود رو مديون دستي هستم كه قلم رو شناخت و مغزي كه تراوشاتش من را براي ارتقاء سطح كيفي موسيقي و مطبوعات خاكم مصمم كرد.از سال ٩١ در حوزه ي رسانه فعالم و از رشد و بلوغ فكري و اجتماعيم در اين حيطه خوشحال.با اميد به اينكه امواج اين بلوغ هنري از ما به ملتي و نسلي و قشري انتقال پيدا كند و مهم بماند.

سهیل سمیعی

به دلیل علاقه شخصی به حوزه هنر به خصوص سینما و تئاتر بر آن شدم تا از این تریبون در حد توان و تا جایی که قلمم یاری کند دغدغه های خویش را مطرح کنم.

منصور جهانی

حسین مرزبان

به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای، فیلم و سریال‌های مختلف هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند. از سال ۱۳۸۶ در مطبوعات و رسانه‌های مختلف فعالیت می‌کرده. از صحبت کردن درباره بازی‌های رایانه‌ای و اتفاقات این حوزه لذت می‌برد.

کاوش میرآقاسی

کاوش میرآقاسی خبرنگار و عکاس حوزه موسیقی، علاقه ای زیاد به موسیقی او را به سمت این کار کشید. بسیار هنر دوست است و بیشتر از هرچیزی موسیقی گوش دادن بهش آرامش میده. فوتبالی(پرسپولیسی)، عاشق پیتزا

زهرا سرشکی

واحد تبلیغات

سهند قليزاده

متولد رشت هستم در رشته نرم افزار فارغ التحصيل شدم علاقه من به زيبايي هاي طبيعت باعث شد تا به عكاسي رو بياورم و از آنجايي كه عكاسي و موسيقي را هيچ وقت نتوانستم از خود جدا كنم از اين رو به سمت عكاسي خبري روي آوردم و باعث افتخارمه كه بصورت حرفه اي با اين مجموعه همكاري ميكنم

الناز پیکری

متولد آخرین ماه سال یه اسفندی کامل ? عاشق عکاسی و ثبت لحظه ها دوست دار سفر و گردش

سامیار خسروی

فرناز فارسی

فارغ التحصیل در رشته گرافیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر سوره تهران.اما به دلیل علاقه بیشتر به عکاسی فعالیت در این حوزه رو شروع کردم.

روژیا هوشنگ

ستایش درستی

عرفان نورافکن

عرفان خبرنگار حوزه موسیقی میباشد. عاشق موسیقی و کارش است. موسیقی تنها چیزی است که بهش آرامش میده.

مریم رمضانلو

مریم رمضانلو هستم, ۲۴ساله, فارغ التحصیل رشته گرافیک.دارای مدرک بین المللی Fine art Photography, درحال حاضر در مجموعه رادیو پارسی در بخش عکاسی همکاری میکنم.

زهرا صفایی

سیما بزرگی

دلارام کامکار

پریسا عباس زاده فرد

پریسا عباس زاده فرد,عکاس بخش تئاتر رادیو پارسی هستم.دارای مدرک لیسانس در رشته زراعت و اصلاح نباتات, و دارای مدرک بین المللی fine art photography میباشم.

میترا مهرپرور

مریم حیدری

طلیعه خردمند

© نقل یا کپی از مطالب سایت تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از روابط عمومی رادیو پارسی امکان پذیر است.